Close

Warsztaty lotnicze (zaawansowani)

Warsztaty lotnicze (zaawansowani) Brak produktów w tej kategorii

Kolejna, ostatnia grupa “lotnicza” powstała na prośbę naszych stałych klientów. Jest ona skierowana do modelarzy doświadczonych i średnio zaawansowanych, którzy chcieliby zgłębić tajniki budowania modeli samolotów z okresu I Wojny Światowej, zwanych potocznie “szmatopłatami”.
Przedmiotem naszych prac, będzie najnowszy model Fokkera Dr. 1 firmy Meng w skali 1:32 wraz ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami, które pozwolą wykończyć nasze modele na poziomie konkursowym.

Na warsztatach dowiesz się m.in.:

 jak malować imitację drewna
 jak malować skórę
 jak malować elementy kryte płótnem
 jak realistycznie nanosić ślady eksploatacji na samolocie z epoki
 jak robić naciągi
 jak waloryzować silnik gwiazdowy
 … oraz EXTRA: jak stworzyć własne, drewniane śmigło!

Chcemy, żeby nasze modele wyglądały możliwie najbardziej realistycznie, dlatego ułatwimy sobie pracę najwyższej klasy światowej dodatkami, narzędziami i chemią od takich firm jak:

AMMO Mig
AK Interactive
RP Toolz
Uschi van der Rosten
Gaspatch Models
Taurus Models
publikacje Kagero Publishing

Kurs obejmuje 20 cotygodniowych spotkań po 4 godziny (łącznie 80 godzin). Uczestnicy nie będą potrzebowali żadnych dodatkowych narzędzi, albo rozwiązań aftermarketowych.
Zajęcia odbywać się będą w kolejne piątki w godzinach 17:00 – 21:00.

Zaczynamy prawdopodobnie 9 października 2020. Model jest nowością i wszystko zależy od tego, czy Fokkery dotrą do nas na czas. Teoretycznie powinny być u nas pod koniec września, ale z nowościami różnie bywa.

Koszt kursu to 1590zł

Możliwość zapłaty w 3 ratach po 530zł – przed 1, 7 i 14 zajęciami

Uczestnicy warsztatów otrzymają 30% rabat na abonamenty miesięczne do Modelarni na czas trwania kursu. Wykupując dodatkowo abonament możesz bez ograniczeń czasowych pracować w modelarni nad swoim modelem w pozostałe dni tygodnia.

Zajęcia poprowadzi Kamil Trembacz

Zapisy:
modelarnia.agtom@gmail.com
tel. 691 029 929
lub wiadomość na Facebooku

Close