Close

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Farby akrylowe

  Farby akrylowe Ilość produktów: 907

  Podkategorie

  • Farby Vallejo Model Color to farby akrylowo-winylowe mające podwyższoną pigmentację (łatwiej kryją ciemne kolory). Zawarte w nich specjalne składniki zapewniają lepsze rozprowadzanie po malowanej powierzchni.
   Paleta farb zawiera 208 kolorów wraz z rozległym asortymentem środków i lakierów. Farby te stosuje się do malowania figurek, jak i modeli do sklejania.
   Kolory są zgodne ze standardami kolorystycznymi przyjmowanymi przez Federal Standard, Ral oraz RLM.
   Pakowane są w 17ml pojemniki, które wyposażone są w dozowniki kropelkowe.

  • Gotowe farby do aerografów. Butelka 17 ml posiada wygodny w użyciu dozownik.
   Składnikiem tych farb jest żywica akrylowa, która nadaje farbom nieosiągalne do tej pory właściwości mechaniczne. Barwniki użyte do produkcji farb zmniejszają do minimum możliwość uszkodzenia lub zanieczyszczenia aerografu.

   Nowoczesny proces mielenia pigmentów zastosowany przy wytwarzaniu farb Model Air pozwala modelarzom używającym aerografu uzyskać równą i niezwykle trwałą powierzchnię. Model Air nadaje się również do malowania pędzelkiem, elementów wymagających precyzji. Można je rozcieńczać wodą lub alkoholem, ale najlepsze efekty daje rozcieńczalnik Vallejo Airbrush Thinner z dodatkiem opóźniacza Vallejo Flow Improver.
   Z uzyciem tych dodatków zachowane wszelkie właściwości farb niezależnie od malowanej powierzchni.

   Powierzchnia zabezpieczona lakierem błyszczącym, matowym lub satynowym może być malowana każdym rodzajem farby modelarskiej. Nie zaszkodzi jej terpentyna ani efekty olejne.

  • Gotowe farby Vallejo do malowania figurek. Butelka 17 ml posiada wygodny w użyciu dozownik.
   Vallejo Game Color to wyjątkowe farby akrylowo - żywiczne stworzone z myślą o malowaniu firgurek do gier bitewnych.
   Specjalnie dobrana kolorystyka Game Color zawiera barwy, pozwalające ożywić nawet najbardziej nietypową postać.
   Farby doskonale nadają się do malowania na powierzchniach plastikowych jak i metalowych. Są rownież bardzo odporne na wszelkiego rodzaju zadrapania i otarcia. I co najważniejsze po otwarciu pojemnika nie wysychają więc nie musisz zużywać od razu całej buteleczki.
   Vallejo Game Color są bardzo proste w użyciu a po wyschnięciu dają gładką, matową i dobrze kryjącą powłokę. Drobna struktura farby sprawdza się przy malowaniu detali wymagających precyzji oraz przy kryciu dużych powierzchni. Są doskonale zabarwione, odporne na blaknięcie a po wyschnięciu wodoodporne.

   Wszystkie kolory można ze sobą mieszać oraz rozcieńczać wodą. Jeśli trzeba zrobić poprawki, świeżo nałożoną farbę można zmyć wodą lub małą ilością alkoholu. Plastikowe, 17 ml buteleczki mają wygodny w użyciu aplikator.
   Wszystkie farby Vallejo są produkowane zgodnie z normami ECC. Podczas normalnego użytkowania są nietoksyczne, niepalne i nie szkodzą środowisku.

   Farb Game Ink używa się przede wszystkim do cieniowania oraz malowania warstwami. Game Ink doskonale wnika we wszystkie wgłębienia i pofałdowania malowanej powierzchni. Farba może być mieszana ze standardowymi kolorami Game Color.

  produktów na stronie
  1 - 20 z 907 produktów
  1 - 20 z 907 produktów
  Close