Close
Kleje modelarskie

Kleje modelarskie Ilość produktów: 190

Do sklejania modeli niezbędnym elementem jest klej modelarski. W tej zakładce przygotowaliśmy propozycje dedykowane modelom zarówno drewnianym, jak i plastikowym. W modelarstwie używa się różnych gatunków klejów: gęstych, rzadkich, szybkoschnących, do drewna, do plastiku. Wyposażone są też w specjalne, precyzyjne dozowniki, a niektóre produkty alternatywnie mają w komplecie pędzel lub igłę. Do składania małych egzemplarzy najczęściej wykorzystuje się klej rzadki. Na duże powierzchnie lepiej zastosować klej o gęstszej strukturze.

Katalog produktów znanych producentów

Aby dopasować najlepszy klej modelarski warto poznać bliżej dostępne w naszym katalogu produkty. Zaopatrujemy się w tym zakresie u znanych producentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy wyborze kleju modelarskiego zawsze można skorzystać z naszej fachowej porady.

Podkategorie

  • Kleje cyjanoakrylowe

    Oferowany w naszym sklepie klej cyjanoakrylowy to produkt, który powinien się znaleźć w każdym warsztacie modelarza. Wyroby chemii modelarskiej przeznaczone są do sklejania rozmaitych elementów, w tym przede wszystkim metalowych, plastikowych, szklanych, ceramicznych, gumowych czy drewnianych. Zaletą wyróżniającą proponowane spoiwo jest moc i szybkość działania, dzięki czemu proces wiązania zachodzi już po około 60 sekundach i zapewnia trwałość łączenia. W modelarstwie plastikowym kleje cyjanoakrylowe wykorzystujemy przede wszystkim do łączenia elementów fototrawionych i żywicznych, ale także do sklejania plastiku, głównie tam, gdzie potrzebujemy błyskawicznego wiązania.

produktów na stronie
1 - 20 z 190 produktów
1 - 20 z 190 produktów
Close