Close
Modele do sklejania

Modele do sklejania Ilość produktów: 24965

Własnoręczne sklejany model samolotu, czołgu, samochodu, czy statku to zabawa dla każdego bez względu na płeć. Sklejanie plastikowych modeli to hobby, które można uprawiać bez ograniczeń wiekowych. Składanie poszczególnych elementów w dany model samochodu, czołgu czy żaglówki i uzyskanie w efekcie pomniejszonych najpopularniejszych pojazdów, urządzeń pływających czy wozów bojowych może przynieść wiele niezapomnianych wrażeń i satysfakcji. Uczy przy tym również cierpliwości i kształtuje zdolności manualne. Dlatego modele czołgów czy okrętów do sklejania to idealny sposób spędzania wolnego czasu zwłaszcza dla nieco starszych dzieci i młodzieży. Z prostymi modelami poradzą sobie bowiem już 10-latkowie. Plastikowe modele do sklejania to oferta naszego sklepu internetowego, w którym wszyscy miłośnicy modeli do składania znajdą dla siebie coś interesującego. Uwzględniliśmy bowiem różną tematykę oraz stopień zaawansowania (mamy zarówno wozy bojowe, takie jak czołgi, jak i popularne wozy wyścigowe).

Zestawy i modele plastikowe do sklejania

Nasz sklep oferuje modele do sklejania, które są pogrupowane w tematyczne kategorie takie jak: pojazdy wojskowe (np. czołgi) i działa, samoloty, samochody, silniki, motocykle, statki i okręty, kolejnictwo, śmigłowce. Oprócz tego możemy zaproponować figurki, dioramy, broń palną, a także plastikowe modele do składania, które związane są z tematyką kosmosu. W asortymencie mamy zarówno zestawy dla początkujących, jak i zaawansowanych modelarzy. Oprócz samych modeli, jak na profesjonalny sklep modelarski przystało, oferujemy również wszelkie niezbędne narzędzia, materiały i akcesoria do ich zbudowania – od klejów, cążek po farbki. Modele żaglowców czy czołgów do sklejanie mogą być również świetnym pomysłem na prezent.

Podkategorie

 • Wśród modeli do składania, które posiadamy w naszej bogatej ofercie, wielkim powodzeniem wśród początkujących i zaawansowanych modelarzy cieszą się samoloty do sklejania. Są to zarówno samoloty pasażerskie, jak i wojskowe. To modele renomowanych firm takich jak Ravell, które prezentują się bardzo realistycznie i po sklejeniu oraz pomalowaniu są bardzo dokładnym odwzorowaniem znanych samolotów (tych używanych podczas II wojny światowej, jak i współczesnych). Każdy model samolotu wyposażony jest w szczegółową i czytelną instrukcję obsługi. Ta kategoria produktów wiąże się z użyciem różnych dodatkowych akcesoriów modelarskich. Dlatego zadbaliśmy, by w naszym sklepie można się było dodatkowo zaopatrzyć w m.in. w kleje, farbki czy pędzelki, które przydadzą się do sklejenia i ozdobienia samolotów.

  Modele samolotów do sklejania

  Jeśli jesteś zainteresowany wyjątkową kolekcją samolotów cywilnych i wojskowych oraz helikopterów – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą modeli do sklejania. Proponujemy klientom modele takich marek, jak Airfix, Italerii czy Revell. Własnoręcznie zbudowany samolot, wymagający szczególnego zadbania o najmniejsze szczegóły, z pewnością będzie wielką satysfakcją nie tylko dla zaawansowanego miłośnika modelarstwa. Model samolotu do sklejania Revell sprawdzi się także jako zabawka lub prezent. Zachęcamy więc do przejrzenia również zestawów upominkowych, w których znajduje się wiele różnych modeli samolotów cywilnych i wojskowych. Modele samolotów do sklejania to także ciekawy sposób na poznawanie historii, w tym również lotnictwa.

 • Modelarstwo to twoja pasja? Interesują cię plastikowe modele samochodów do sklejania? W takim razie trafiłeś do właściwej zakładki. Przygotowaliśmy bowiem tutaj ciekawe propozycje - od modeli samochodów retro po najnowsze super samochody, od aut sportowych po wielkie ciężarówki. Zaproponować możemy pojazdy wszystkich znanych marek: Toyota, BMW, Citroen, Volkswagen, Subaru, Mercedes, Audi, Nissan i wielu innych. W tym zestawie modeli samochodowych nie brakuje również aut policyjnych, wyścigowych czy pochodząc z filmów/bajek. Każdy model samochodu do sklejenia dostępny w naszym sklepowym asortymencie składa się z wielu drobnych detali, które trzeba złożyć zgodnie z instrukcją. Efekt końcowy zachwyci z pewnością nowicjusza, jak i wytrwałego modelarza. Samochody osobowe, jak i ciężarówki wyglądają bardzo realistycznie.

  Stwórz własną kolekcję modeli samochodów

  Budowa modeli samochodów jest bardzo wartościową formą spędzania wolnego czasu. Włożona w sklejanie praca zaowocuje pięknym modelem, który będzie podziwiany przez innych. Własnoręcznie sklejone modele można również komuś sprezentować. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty i wyboru modelu samochodu odpowiadającego indywidualnym preferencjom. Z nami możesz stworzyć bogatą kolekcję sklejanych aut. Sprawdź, który model samochodu nie znalazł się jeszcze w twoim domowym zestawie i zamów go! Oprócz samych modeli pojazdów zachęcamy do zaopatrzenia się we wszelkie niezbędne materiały, narzędzia i akcesoria, które ułatwią sklejanie samochodów. Znaleźć je można w innych zakładkach tematycznych.

 • Pozwól sobie na chwilę relaksu ze swoim ulubionym hobby i stwórz model marzeń! Majestatyczne ciężarówki wzbudzają respekt i zachwyt. Ich masywne konstrukcje dominują na drogach, a moc silnika imponuje. Jeśli pasjonuje Cię składanie modeli samochodów, nie może w Twojej kolekcji zabraknąć wiernego odzwierciedlenia choćby jednego z aut ciężarowych. Proponujemy modele ciężarówek wielu rozpoznawalnych na świecie marek, w tym niewiarygodnie podobne do oryginałów ciągniki siodłowe i naczepy największych koncernów samochodowych:

  • Iveco,
  • Mercedes-Benz,
  • Scania,
  • Volvo,
  • Peterbilt,
  • Man,
  • Dodge,
  • Mitsubishi,
  • Ford,
  • Renault.

  Ale to nie wszystko! W naszej ofercie modeli samochodów ciężarowych znajdziesz także cysterny siodłowe Topas, niejednego króla amerykańskich autostrad US Superlinera, ciężarówki japońskie, kontenery, wozy strażackie, pługi śnieżne, wywrotki i dużo więcej. Dostępne są zarówno same ciągniki siodłowe, naczepy do indywidualnego sklejenia, jak i samochody ciężarowe w całości. Każdy miłośnik aut o dużych gabarytach, bez względu na stopień zaawansowania w modelarstwie, znajdzie coś dla siebie. W ofercie uwzględniliśmy produkty bardziej i mniej złożone. Gwarantujemy satysfakcję nawet tym najbardziej wymagającym – niektóre z modeli samochodów to wierne kopie swoich oryginałów. Ogromna ilość detali sprawia, że efekt dostarcza niewiarygodną ilość satysfakcji, a sam proces klejenia to trening koncentracji i doskonała zabawa. Model ciężarówki może być świetnym uzupełnieniem własnej kolekcji lub oryginalnym prezentem. Oferujemy także profesjonalne akcesoria ułatwiające składanie i klejenie modeli – kleje, cążki i farbki. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty. Zobacz, jak fantastycznie prezentują się „królowie dróg” w wersji mini i zdecyduj, który z nich znajdzie się w Twojej kolekcji!

 • Wielbiciele statków i okrętów zaglądając do naszego sklepu modelarskiego z pewnością będą zachwyceni. W naszym katalogu jest bowiem bardzo wiele produktów, które mogą zasilić ich kolekcje. Oferujemy do sklejania modele statków pasażerskich, żaglowców, a także statki wojenne i inne. Wyszukać tu można m.in. modele pancerników, w tym jednego z najsłynniejszych - Bismarcka, łodzie podwodne, żaglowce z czasów Wojny Secesyjnej, idealne (choć miniaturowe) kopie okrętów wojennych czy wielkiego giganta - Titanica.

  Wybierz ulubiony model statków wojennych i okrętu do sklejania

  Modele statków i okrętów wojennych w miniaturowej wersji umieszczane są w specjalnej ramce, z której wycina się jego poszczególne elementy i dopasowuje. Kolejnym krokiem jest sklejenie tych części zgodnie z załączoną instrukcją. Do sklejania modeli statków potrzebne będą m.in. cążki do wycinania elementów, klej do modeli plastikowych, nożyk modelarski, pilnik lub papier ścierny. Po sklejeniu statki trzeba pomalować farbkami modelarskimi. W zestawach znajduje się również często kalkomania z grafiką lub oznaczeniami. Modele statków i okrętów do sklejania z naszej kolekcji to dobra zabawa dla każdego modelarza. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty - bez trudu znajdziesz model ulubionego statku lub okrętu!

produktów na stronie
1 - 20 z 24965 produktów
1 - 20 z 24965 produktów
Close