Close

Katalog

Włączone filtry:
  Warhammer 40000

  Warhammer 40000 Ilość produktów: 732

  Warhammer 40.000 to nazwa określająca brytyjskiej produkcji grę bitewną studia Games Workshop osadzoną w realiach science-fiction, a także całe uniwersum z nią związane. Nazwa gry nawiązuje do czasu jej akcji: po 40000 roku naszej ery i opowiada historię Imperium Ludzkości, które zmaga się z problemami wewnętrznymi oraz konfliktami z innymi gatunkami. Polecane przez nasz sklep figurki do gier bitewnych Warhammer 40000 cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród fanów samej gry, ale także modelarstwa plastikowego. Figurki Warhammer wymagają samodzielnego sklejenia i pomalowania, co pozwala graczom wczuć się w opowiadaną przez nie historię. Podkreślić należy bogactwo propozycji dla fanów  świata czterdziestego pierwszego millennium, gdyż figurki z tej serii są nie tylko wysokiej jakości w każdym detalu, ale także umożliwiają samodzielne rozbudowywanie uniwersum gry niemal bez końca.

  Figurki i modele ze wszystkich frakcji świata Warhammer 40.000

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę produktów z zakresu gier Warhammer 40.000, w tym: zestawy startowe, podręczniki, zestawy figurek różnych armii oraz wszelkiego rodzaju akcesoria, umożliwiające przygotowanie gry i jej przeprowadzenie. W sprzedawanych przez nasz sklep zestawach znajdziesz doskonale wykonane figurki i modele pojazdów z Warhammer 40000, wraz z elementami uzbrojenia. 

  Podkategorie

  • W sercu niekończącej się wojny, której teatr rozgrywa się na przestrzeniach Mrocznej Przyszłości, stoją Adeptus Astartes - Anioły Śmierci Imperium. Wybierani spośród najlepszych wojowników, przekształcani w nadludzi, stają na straży ludzkości, gotowi zmiatać z galaktyki wszelkie zagrożenia.

   Space Marines - Niezłomni Obrońcy Imperium

   Space Marines, znani również jako Adeptus Astartes, to elitarni wojownicy w uniwersum Warhammera 40.000. Ich zadaniem jest obrona ludzkości przed zewnętrznymi zagrożeniami, takimi jak siły Chaosu, obce rasy oraz wszelkie inne formy herezji. Wyposażeni w zaawansowaną zbroję, potężne boltery i miecze łańcuchowe. Są symbolem nadziei dla wszystkich wiernych Imperatorowi i uosabiają najwyższe ideały męstwa, honoru oraz poświęcenia. Ich niewzruszone ducha i strategiczne geniusz czynią ich nie tylko niezrównanymi wojownikami, ale i żywymi legendami w całej galaktyce.

  • W krwawych, nieskończonych wojnach, które niszczą galaktykę Warhammera 40.000, Chaos jest wszechobecną, zdradziecką siłą, która uosabia najgłębsze obawy i najciemniejsze pragnienia wszystkich istot. Jego wyznawcy, odwróceni od światła, podążają za mrocznymi ścieżkami Czterech Bogów Chaosu, dążąc do zniszczenia porządku i rozprzestrzenienia wiecznego zamętu.

   Chaos - Mroczna Pokusa i Wieczne Zagrożenie

   Wykorzystując Warp jako źródło swojej mocy, wyznawcy Chaosu, od upadłych Space Marines z Legionów Chaosu po heretyków i czarnoksiężników, oddają cześć swoim Mrocznym Bogom: Khorne'owi, Nurglowi, Tzeentchowi i Slaaneshowi. Każdy z tych bogów reprezentuje różne aspekty zepsucia i destrukcji, od wojennej żądzy po rozkład, zmianę i hedonistyczne nadmiary. W ich imieniu, armie Chaosu prowadzą krwawe wojny, siejąc spustoszenie pośród gwiazd, a ich celem jest nie tylko zniszczenie cielesne, ale i duchowe, rozprzestrzeniając herezję i rozkład w sercu Imperium Człowieka i poza nim.

  • W uniwersum Warhammer 40.000, Xenos odnosi się do licznych obcych ras, które zamieszkują galaktykę obok ludzkości. Często postrzegane jako zagrożenie dla Imperium Człowieka, te różnorodne cywilizacje, od mistycznych Eldarów po niszczycielskie hordy Orków, wnoszą bogactwo i różnorodność do tej mrocznej przyszłości.

   Xenos - Nieznane i Niezgłębione Oblicza Galaktyki

   W kategorii Xenos skupiamy się na ogromnym spektrum obcych ras w Warhammer 40.000, każda z nich z unikalną kulturą, technologią i motywacjami. Od enigmatycznych Aeldari, dążących do przetrwania swojego upadłego imperium, przez niezliczone roje Tyranidów pożerających światy, po technologicznie zaawansowane Imperium Tau. Te i inne rasy Xenos nie tylko zagrażają ludzkości, ale także prowadzą własne, skomplikowane wojny, tworząc wielowarstwowy, dynamiczny teatr konfliktów na przestrzeni galaktyki.

  • Imperium Człowieka w Warhammer 40.000 jest największym i najpotężniejszym państwem w galaktyce, obejmującym miliony światów. To teokratyczna dyktatura, w której Imperator, choć martwy, jest czczony jako bóg i strzeżony przez potężnych Adeptus Custodes. Imperium stoi na straży ludzkości, broniąc jej przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi, w tym od herezji, mutantów i obcych.

   Imperium Człowieka - Bastion Ludzkości w Mrocznej Przyszłości

   Imperium jest wielowarstwową, skomplikowaną strukturą z Adeptus Astartes (Space Marines) i Astra Militarum (Gwardią Imperialną) na czele militarnego wysiłku obronnego. Jego ogromna biurokracja, w tym Administratum, Ecclesiarchy (Kościół Imperatora), Inkwizycja, pracuje na rzecz ochrony i zachowania Imperium w jego nieustannej walce o przetrwanie. W tym mrocznym, gotyckim świecie, gdzie technologia miesza się z religią, a superstycja z nauką, Imperium jest zarówno bastionem ludzkości, jak i jej więzieniem, w którym życie jednostki jest podporządkowane większemu dobru.

  • Zestawy startowe Warhammer 40,000 to brama do wszechświata pełnego niekończących się konfliktów i epickich bitew. Są idealnym punktem wyjścia dla nowych graczy, dostarczając wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygody z tą fascynującą grą bitewną, łącząc w sobie modele do składania, podręczniki zasad oraz akcesoria potrzebne do gry.

   Zestawy startowe: Twoja pierwsza linia frontu w świecie Warhammer 40,000.

   Zestawy startowe oferują zróżnicowany wybór możliwości rozpoczęcia przygody z Warhammerem 40,000. Każdy zestaw zawiera starannie zaprojektowane miniatury, które gracze mogą samodzielnie złożyć i pomalować, tworząc swoją unikalną armię. Oprócz modeli, w zestawach znajdują się podręczniki z zasadami, kości, linijki i scenariusze bitew, które wprowadzają w podstawy gry, strategię i taktykę, niezbędne do prowadzenia własnych kampanii w mrocznym wszechświecie Warhammer 40,000.

  • Witaj w sekcji Combat Patrol - twojej bramie do niekończących się bitew w uniwersum Warhammer 40.000. Te zestawy są doskonałym punktem startowym dla nowych graczy, a także świetnym rozszerzeniem dla doświadczonych weteranów.

   Zestawy Combat Patrol to kluczowy element rozgrywek w 10. edycji Warhammera 40.000.

   Zostały starannie zbalansowane, dzięki czemu Combat Patrole różnych armii mogą być wystawiane do gry przeciwko sobie, zapewniając ekscytującą i sprawiedliwą rozgrywkę.

   W naszej ofercie znajdziesz zestawy dla różnych armii, które pozwolą ci na zróżnicowanie swojej strategii i stawić czoła różnym przeciwnikom. Wszystkie zestawy są starannie zapakowane z zestawem modeli, które są gotowe do złożenia i ewentualnego pomalowania. Zasady do 10. edycji Warhammer 40.000 są dostępne za darmo, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by od razu rozpocząć swoją przygodę.

   Co więcej, kupując zestaw Combat Patrol, oszczędzasz od 30% do 40% w porównaniu z zakupem modeli osobno. Jest to zdecydowanie najbardziej ekonomiczny sposób na rozpoczęcie lub rozbudowę swojej kolekcji.

   Zdobądź swoje pudełko Combat Patrol teraz i stań się mistrzem kosmicznych starć w Warhammer 40.000!

  produktów na stronie
  1 - 20 z 732 produktów
  1 - 20 z 732 produktów
  Close