Close

Katalog

Włączone filtry:
  Chaos

  Chaos Ilość produktów: 108

  W krwawych, nieskończonych wojnach, które niszczą galaktykę Warhammera 40.000, Chaos jest wszechobecną, zdradziecką siłą, która uosabia najgłębsze obawy i najciemniejsze pragnienia wszystkich istot. Jego wyznawcy, odwróceni od światła, podążają za mrocznymi ścieżkami Czterech Bogów Chaosu, dążąc do zniszczenia porządku i rozprzestrzenienia wiecznego zamętu.

  Chaos - Mroczna Pokusa i Wieczne Zagrożenie

  Wykorzystując Warp jako źródło swojej mocy, wyznawcy Chaosu, od upadłych Space Marines z Legionów Chaosu po heretyków i czarnoksiężników, oddają cześć swoim Mrocznym Bogom: Khorne'owi, Nurglowi, Tzeentchowi i Slaaneshowi. Każdy z tych bogów reprezentuje różne aspekty zepsucia i destrukcji, od wojennej żądzy po rozkład, zmianę i hedonistyczne nadmiary. W ich imieniu, armie Chaosu prowadzą krwawe wojny, siejąc spustoszenie pośród gwiazd, a ich celem jest nie tylko zniszczenie cielesne, ale i duchowe, rozprzestrzeniając herezję i rozkład w sercu Imperium Człowieka i poza nim.

  Podkategorie

  • Istoty pierwotnej grozy, Demony są tworzone z nagromadzonych grzechów i namiętności śmiertelnych ras, nadane formę i wolę przez Mrocznych Bogów Chaosu. Nasycone okrutną złośliwością swoich twórców, nie spoczną, dopóki sama rzeczywistość nie zostanie rozdarta, a każda dusza w galaktyce pochłonięta.

   Demony Chaosu: Koszmary zrodzone z mroku przekraczające granice rzeczywistości.

   Gdy demony wlewają się do przestrzeni realnej, za ich śladem rozlewa się wir energii warp, przemieniając wszystko, czego dotkną, w dziwaczne formy, jednocześnie pogrążając śmiertelne istoty w obłędzie. Znalezienie się w takiej burzy to wytrzymanie warunków zupełnie sprzecznych z podstawowymi prawami rzeczywistości, co wywołuje pierwotny terror nawet w najbardziej obojętnych wojownikach. Legiony demoniczne przedzierają się przez tkaninę przestrzeni realnej, złowrogie byty migoczące do bytu jak fantomy z koszmaru. Co gorsza, gdy terror i panika ogarniają ich ofiary, ich śmiertelne dusze stają się jeszcze łatwiejszą zdobyczą dla istot przelewających się z warp.

  • Chociaż szaleństwo Chaosu prowadzi do nieskończonej zmienności, większość zdradzieckich band wojennych podąża za pewnymi podstawowymi zasadami organizacji. Od renegackich grup rabunkowych i piratów po ogromne siły inwazyjne znane jako Czarne Krucjaty, armie Heretyckich Astartes podążają za ulubionymi mistrzami mrocznych bogów do walki, walcząc na ich rozkaz.

   Heretycy Astartes: Zdrajcy w służbie mrocznych mocarstw.

   Wołając do bogów chaosu z fanatycznym zapałem, bluźnierczy mistrzowie Chaos Space Marines modlą się o diabelskie dary, obiecując najbardziej nikczemne ofiary w zamian za ich moc. Każdy z tych zdeprawowanych wojowników, od zwykłych renegatów po weteranów długich wojen w Warp, jest gotów na najbardziej potworne czyny, byle tylko zadowolić swoich mrocznych patronów i zyskać na tym przewagę w wiecznej wojnie, która toczy się w całej galaktyce.

  • Death Guard są nosicielami niezliczonych infekcji i zaraz, każda z nich jest darem od Nurgla. Gdy maszerują na wojnę, zanieczyszczają wszystko wokół siebie, przytłaczając systemy immunologiczne swoich ofiar i niszcząc metaliczne więzy, obce materiały psychiczne oraz wszelkiego rodzaju inne komponenty, czyniąc nawet pojazdy opancerzone podatnymi na atak.

   Death Guard: Inkarnacja plugastwa w służbie Nurgla.

   Death Guard to ucieleśnienie nieczystości. Są wizją nienaturalnej korupcji, szlachetności, odwagi i siły przekształconych w koszmarne nieczystości i chorobliwą potęgę. Miasta, światy, a nawet całe systemy gnicą pod ich dotykiem, moc Nurgla rozprzestrzenia się nieuchronnie, gdziekolwiek Death Guard podnoszą swoje robaczywe sztandary. Dla Death Guard rozprzestrzenianie darów Nurgla wykracza poza istoty, z którymi walczą – dążą również do skorumpowania nawet krajobrazów, po których stąpają, kultywując ogród Nurgla tak szeroko, jak to możliwe.

  • Woń czarów zanieczyszcza powietrze, gdy Thousand Sons atakują. Iskrzące się strzały energii warp eksplodują w falach mutującego ognia, podczas gdy grady zaklętych pocisków sieją spustoszenie w szeregach wroga. Ci, którzy nie zostali zamienieni w dymiące zwłoki, są przemieniani przez magie Tzeentcha, pozostawiając pole bitwy usiane kryształowymi statuami, chmurami krzyczących oparów i wijącymi się górami ciała.

   Thousand Sons: Arcanum i mutacja w służbie Tzeentcha.

   Thousand Sons kierują swoją tajemną moc poprzez rytuały na polu bitwy, błagając Zmieniacza Dróg o darowanie im zakazanej wiedzy lub spustoszenie ich wrogów za pomocą ognia warp i mutacji. W jednej chwili, śpiewne głosy Thousand Sons osiągają doskonałą synchronizację, słowa złowrogiej inkantacji rozbrzmiewają jak dzwon przeklęty pośród empyreanu. Każdy czarodziej w ich szeregach nie jest tylko żołnierzem, ale także medium dla niewyobrażalnych mocy, które mogą zmieniać rzeczywistość w najbardziej niezwykłe i przerażające sposoby.

  • Rycerze Chaosu górują nad polem bitwy, każdy z nich jest jak bóg wojny ukształtowany w żelazie. Pilotowani przez szlachciców, którzy wyrzekli się swojej wierności Imperium, te dwunożne machiny zagłady należą do najbardziej przerażających stworzeń w galaktyce.

   Choas Knights - mroczni herosi niosący zniszczenie.

   Gdziekolwiek stąpają Rycerze Chaosu, niebo staje się nienaturalnie ciemne, a groza warp przenika pole bitwy. Nikt nie jest odporny na jego mroczny dotyk, gdyż ci, których nie paraliżuje strach i rozpacz, są dręczeni halucynacjami i pogrążeni w szaleństwie. Rycerze Chaosu są sługami cienia i terroru; wszędzie tam, gdzie kroczą, strach i obłęd rozprzestrzeniają się jak zaraza, a ich monstrualne sylwetki są niczym posłańcy apokalipsy, rzucający wyzwanie samemu bytowi świata.

  • World Eaters rzucają się do walki z psychotyczną furią. Nie znają strachu ani litości, czują jedynie pulsującą czerwoną wściekłość, która popycha ich przez pole bitwy. Z rykiem łańcuchowych toporów World Eaters wydzierają serce wrogowi z piersi niepowstrzymaną szałem swojego ataku, wykrzykując przysięgi na cześć Boga Krwi, malując się tryskającą krwią.

   World Eaters: Berserkerzy w szaleńczej służbie Khorne'a.

   Khorne, bóg wojny i rzezi, obdarza potężnymi darami tych, którzy konsekrują pole bitwy w jego imieniu. World Eaters walczą w wiecznej furii, pędzeni do rzezi wszystkich, którzy staną na ich drodze. Wszyscy ich wojownicy zostali poddani okrutnej psychochirurgii, wszczepiono im prymitywne urządzenia, które wzmacniają ich agresję, a niektórzy poddają się również opętaniu przez wściekłe demony Boga Krwi. Cokolwiek napędza ich berserkerską wściekłość, ci wojownicy przestają zabijać dopiero, gdy każdy wróg legnie w gruzach u ich stóp – a czasami nawet i to nie wystarcza.

  produktów na stronie
  1 - 20 z 108 produktów
  1 - 20 z 108 produktów
  Close