Close

Katalog

Włączone filtry:
  Space Marines

  Space Marines Ilość produktów: 182

  W sercu niekończącej się wojny, której teatr rozgrywa się na przestrzeniach Mrocznej Przyszłości, stoją Adeptus Astartes - Anioły Śmierci Imperium. Wybierani spośród najlepszych wojowników, przekształcani w nadludzi, stają na straży ludzkości, gotowi zmiatać z galaktyki wszelkie zagrożenia.

  Space Marines - Niezłomni Obrońcy Imperium

  Space Marines, znani również jako Adeptus Astartes, to elitarni wojownicy w uniwersum Warhammera 40.000. Ich zadaniem jest obrona ludzkości przed zewnętrznymi zagrożeniami, takimi jak siły Chaosu, obce rasy oraz wszelkie inne formy herezji. Wyposażeni w zaawansowaną zbroję, potężne boltery i miecze łańcuchowe. Są symbolem nadziei dla wszystkich wiernych Imperatorowi i uosabiają najwyższe ideały męstwa, honoru oraz poświęcenia. Ich niewzruszone ducha i strategiczne geniusz czynią ich nie tylko niezrównanymi wojownikami, ale i żywymi legendami w całej galaktyce.

  Podkategorie

  • Genetyczni synowie anielskoskrzydłego prymarchy Sanguiniusa, Blood Angels zstępują do bitwy na płonących skrzydłach, by stanąć między sługami Imperatora a heretyckimi oraz obcymi hordami pragnącymi ich zniszczenia. Mistrzowie szybkiego szturmu, zmechanizowanej ofensywy i błyskawicznych ataków powietrznych, wykuli swoje dziedzictwo zwycięstw na przestrzeni wieków.

   Blood Angels: Szlachetni obrońcy w cieniu przekleństwa.

   Szlachetność. Poświęcenie. Chwała. To cechy charakterystyczne dla wszystkich Adeptus Astartes, a żaden Zakon nie wciela ich z większym zapałem niż Blood Angels. Szybcy i pewni, są ostrzem Imperatora, uderzającym bez litości. Jednak mimo wszystkich swoich osiągnięć i heroicznych czynów od czasów Wielkiej Krucjaty, Blood Angels cierpią z powodu śmiertelnego defektu. Ta wewnętrzna walka dodaje im desperacji w walce, czyniąc ich jeszcze bardziej niebezpiecznymi na polu bitwy, ale jednocześnie stanowi ciągłe zagrożenie, z którym każdy z nich musi się zmierzyć.

  • Dark Angels byli pierwszym w Imperium założonym Zakonem ze wszystkich Adeptus Astartes. Niewielu może dorównać ich długiej historii triumfów w służbie ludzkości. Jednak za fasadą ich stabilnej postawy kryje się mroczna obsesja, gdyż Dark Angels są nawiedzani przez błędy z odległej przeszłości.

   Dark Angels: Niezachwiani strażnicy z tajemniczą przeszłością.

   Dark Angels słyną ze swojej niezłomnej determinacji, wytrwałości i ścisłej dyscypliny w bitwie. Są taktycznie wnikliwi, zdolni prowadzić swoje wojny na każdym froncie. W ataku uderzają z całą wojenną dumą Lwa, podczas gdy w obronie są nieugięci, zdeterminowani, by zrealizować swoją misję, niezależnie od kosztów. Jednak ich nieustające poszukiwanie odkupienia za dawne zdrady sprawia, że każde zwycięstwo jest dla nich tylko kolejnym krokiem w niekończącej się wędrówce za wybawieniem. Patriarchą Mrocznych Aniolów jest Lion El' Jonson.

  • Deathwatch stoi na straży Imperium, broniąc je przed spustoszeniem przez obcych, których niezliczone gatunki zagrażają ludzkości w każdym zakątku galaktyki. Przez tysiąclecia Deathwatch pozostawał wierny swojemu nieskończonemu zadaniu. Czerpiąc swoje szeregi z niemal każdego Zakonu Kosmicznych Marines, każdy z nich to elita zabójców obcych, sprawdzonych w boju.

   Deathwatch: Elitarni obrońcy przed zagrożeniami z kosmosu.

   Stając w obliczu różnorodnych misji do wykonania i zmieniających się wrogów do pokonania, Deathwatch wykazuje się dużą zręcznością w formowaniu skutecznych zespołów zabójców, łączących w sobie rozmaite rodzaje zbroi i wyposażenia. Każdy członek Deathwatch to mistrz w swojej dziedzinie, doskonale przystosowany do walki z konkretnym gatunkiem obcych, co czyni ich niezwykle skutecznymi w realizacji najtrudniejszych zadań, na które zostały powołane do obrony ludzkości przed zagrożeniami z najdalszych zakątków galaktyki.

  • Starożytny zakon mistrzów owiany tajemnicą i legendą, Grey Knights stanowią największą obronę ludzkości przed zagrożeniem ze strony demonów. Chociaż zwykli obywatele Imperium nigdy nie dowiedzą się o ich poświęceniu i odwadze, to właśnie dzięki nim niezliczone niebezpieczeństwa warp są trzymane na wodzy.

   Grey Knights: Niezłomni strażnicy przed demonicznym zagrożeniem.

   Dusza Grey Knights jest święta, a ich czystość niepodważalna. Posrebrzane zbroje wojowników tego Zakonu są oprawione w inkantacje, wygrawerowane z sygnetami ochronnymi. Ich ostrza świecą wewnętrznym światłem ich świętości, gdyż każdy z tych Kosmicznych Marines jest wojownikiem-psychikiem, w empyrycznej komunii ze swoimi braćmi wojownikami. Wzmacniani przez umysły stale czuwające, potrafią ciąć stal gołymi rękoma, ich oczy płoną ogniem, a nawet moc ich słów obdziera z nadprzyrodzonej skóry demony. Są naczelnym mieczem i tarczą Imperium przeciwko demonicznym. Kierowani przez przewidywania i proroctwa Prognostykarzy Zakonu, Grey Knight potrafi dostosować się do najbardziej irracjonalnych wrogów i, w blasku energii teleportacyjnych, pojawić się w dokładnie odpowiednim miejscu, by uwolnić swoją niszczycielską moc.

  • Space Marines, zwani również Adeptus Astartes, są elitarnymi wojownikami Imperium Ludzkości, genetycznie ulepszonymi, aby stać się najdoskonalszymi żołnierzami. Stworzeni przez samego Imperatora w czasach Wielkiej Krucjaty, mają za zadanie bronić ludzkości przed kosmicznymi zagrożeniami, heretykami i demonami Chaosu.

   Space Marines: Nieugięci strażnicy ludzkości.

   Space Marines są podzielni na liczne Zakony, każdy z własną historią, tradycjami i specjalizacjami wojennymi. Charakteryzuje ich niesamowita siła, wytrzymałość i oddanie sprawie Imperatora. Są mistrzami walki, doskonale wyszkoleni w obsłudze różnorodnego uzbrojenia i taktyk bitewnych. Ich życie to ciągła służba, poświęcenie i walka o przetrwanie Imperium w brutalnym i nieprzewidywalnym wszechświecie Warhammer 40.000. Każdy Space Marine to bohater, gotowy poświęcić życie, aby stawić czoła niewyobrażalnym zagrożeniom.

  • Space Wolves to dziki Zakon Kosmicznych Marines, bezlitosnych łowców. Pochodzą z lodowej śmiercionośnej planety Fenris i starają się naśladować siłę, przebiegłość i wyjącą dzikość swojego Prymarchy: Lemana Russa, Króla Wilków. W swoich dążeniach do zwalczania wrogów ludzkości na Morzu Gwiazd, Space Wolves wykorzystują zaawansowaną technologię i zabójcze bronie Adeptus Astartes pod pozorami pozornie dzikiej barbarzyńskości.

   Space Wolves: Dzicy wojownicy z dziedzictwem Króla Wilków.

   Z krwiożerczymi wyciami wojownicy Space Wolves rzucają się do bitwy, siekąc i rozdzierając z pierwotną, drapieżną dzikością. Potężni wojownicy, których czyny i sagi sięgają zarania Imperium, Synowie Russa należą do najbardziej niezłomnych obrońców ludzkości. Ich styl walki jest odważny, pełen nierozważnych ryzyk i radosnych ryków wojowników urodzonych do bitwy. Space Wolves to Zakon bohaterów, którzy wojują bez strachu czy wątpliwości, każdy z nich dąży do ukształtowania sagi godnej uwiecznienia.

  • Black Templars to Zakon Kosmicznych Marines, którego członkowie są znani z żarliwości i fanatycznego poświęcenia. Wyróżniają się bezkompromisowym podejściem do walki z heretykami, obcymi i wszelkimi wrogami Imperium. Jako duchowi spadkobiercy Rogala Dorna, kultywują tradycje i ideały z czasów Pierwszej Fundacji, nieustannie przemierzając galaktykę w swoich wieczystych krucjatach.

   Black Templars: Nieugięci krzyżowcy w służbie Imperatora.

   Black Templars nie znają strachu ani wątpliwości, prowadząc swoje święte wojny przeciwko mrokom galaktyki. Ich życie to ciągła pielgrzymka bojowa, w której każdy brat zakonny dąży do okazania swojej wartości przez bezpośrednią konfrontację z wrogami ludzkości. Wyróżnia ich unikalna taktyka i odrzucenie niektórych technologii Adeptus Astartes na rzecz bezpośredniego starcia i walki wręcz, co czyni ich jednym z najbardziej nieprzewidywalnych i zaciętych Zakonów Kosmicznych Marines. Ich dewizą jest wiara i miecz, a ich krucjaty są legendami, które inspirują całe Imperium do walki i poświęcenia.

  • Imperial Fists to jeden z najbardziej cenionych i lojalnych Zakonów Kosmicznych Marines, bezpośredni potomkowie Rogala Dorna. Znani z niezrównanej inżynierii oblężniczej i nieugiętej obrony, stanowią fundament obronny Imperium, tworząc nieprzeniknione fortyfikacje i trzymając straż na najważniejszych strategicznie punktach.

   Imperial Fists: Niezachwiani strażnicy Imperium.

   Imperial Fists słyną z niezłomności i mistrzostwa w wojnie obronnej, czyniąc z każdego pola bitwy niezdobytą twierdzę. Ich dyscyplina, odporność i ekspertyza w budowie i obronie fortyfikacji są legendą, a ich bojowy duch i poświęcenie dla Imperatora stanowią inspirację dla wszystkich sił Imperium. Jako mistrzowie obrony, Imperial Fists zawsze są tam, gdzie linie muszą zostać utrzymane za wszelką cenę, przekuwając swoje nazwisko w historię nie tylko przez niezachwiane mury, ale również przez odwagę i wytrwałość każdego brata zakonnego.

  • Iron Hands są Zakonem Kosmicznych Marines, który łączy w sobie niezachwianą siłę woli z technologiczną supremacją. Jako potomkowie Ferrusa Manusa, ich kult machiny i dążenie do doskonałości mechanicznej przekształca ich ciała w połączenie żywej tkanki i niezniszczalnego metalu, co czyni ich jednymi z najbardziej nieugiętych wojowników w Imperium.

   Iron Hands: Nieugięci mistrzowie wojny i mechaniki.

   Iron Hands są ucieleśnieniem zimnej logiki i nieubłaganego pragmatyzmu na polu bitwy. Ich filozofia wojenna opiera się na niezachwianej wierze w siłę maszyny nad ciałem. Każdy wojownik w ich szeregach dąży do zastąpienia swojej słabości – ludzkiej tkanki – przez niezawodne implanty mechaniczne, dążąc do ideału Ferrusa Manusa. Ten nieustanny proces samodoskonalenia, połączony z surową dyscypliną i taktyczną biegłością, czyni Iron Hands jednym z najbardziej odstraszających i niezłomnych Zakonów Adeptus Astartes, gotowych na największe wyzwania i niezniszczalnych w obliczu przeciwności.

  • Raven Guard to Zakon Kosmicznych Marines, który ceni sobie tajemniczość, szybkość i taktyczne mistrzostwo. Jako potomkowie Corvusa Coraxa, specjalizują się w wojnie partyzanckiej, atakach z zaskoczenia i eliminacji kluczowych celów, działając z cieni, aby osiągnąć swoje cele.

   Raven Guard: Cienie wojny i mistrzowie strategii.

   Raven Guard to mistrzowie skrytobójstwa i wojny niewidzialnej, którzy wykorzystują swoje umiejętności, by siać strach i dezorientację wśród wrogów Imperium. Dzięki swojej filozofii walki z cienia, potrafią zniknąć nawet w bezpośrednim kontakcie wzrokowym, a ich ataki są równie szybkie, co śmiercionośne. Raven Guard wierzy, że najlepszą walką jest taka, która kończy się zanim przeciwnik zdąży zareagować. Dzięki tej taktyce, każdy wojownik Raven Guard jest nie tylko wojownikiem, ale także strategiem, który używa swojego intelektu, aby pokonać przeciwników, zanim ci zdążą zrozumieć, z kim mają do czynienia.

  • Salamanders to Zakon Kosmicznych Marines, którego członkowie są znani z wyjątkowej odporności, mistrzostwa w kowalstwie i niezachwianej odwagi. Pochodzący z wulkanicznej planety Nocturne, Salamanders są tak samo niezłomni jak ląd, który ich ukształtował, a ich wiara w ochronę ludzkości jest tak głęboka jak magma płynąca pod ich stopy.

   Salamanders: Ogniste serca w obronie ludzkości.

   Salamanders są uosobieniem honoru i poświęcenia. Ich wojownicy są nie tylko niezrównanymi rzemieślnikami, tworzącymi i dzierżącymi broń o niespotykanej jakości, ale także wojownikami, którzy stawiają dobro zwykłych ludzi ponad własne. W bitwie, Salamanders używają ognia i siły jako swoich sprzymierzeńców, przypalając wrogów Imperium płomieniami, które symbolizują ich niezłomny duch. Ich taktyka opiera się na bliskiej współpracy i ochronie, co odzwierciedla ich głębokie przekonanie o wartości każdego ludzkiego życia i ich nieugiętej woli walki do ostatniego oddechu w obronie ludzkości.

  • Ultramarines, chluba i fundament Adeptus Astartes, są ucieleśnieniem honoru, obowiązku i skuteczności. Jako potomkowie Roboute Guillimana, ich dziedzictwo i metody wojenne są wzorcem dla wszystkich Zakonów Kosmicznych Marines, a ich domena, Ultramar, jest wzorem dla całego Imperium.

   Ultramarines: Bastion dyscypliny i taktycznej wiedzy.

   Ultramarines są znani ze swojej niezachwianej dyscypliny, strategicznego geniuszu i niezrównanej lojalności wobec Imperatora. Każdy Ultramarine jest nie tylko doskonałym wojownikiem, ale także wykształconym strategiem, zdolnym do prowadzenia skomplikowanych operacji wojennych i adaptowania się do dynamicznie zmieniających się warunków bitewnych. Ich niezłomność i zaawansowane taktyki sprawiają, że są oni nieocenionym atutem w walce przeciwko siłom zła, które zagrażają ludzkości. Dziedzictwo Guillimana i Kodeks Astartes kierują ich każdym działaniem, czyniąc Ultramarines symbolem nadziei i mocy Imperium.

  • White Scars to Zakon Kosmicznych Marines, który czerpie inspirację z koczowniczych wojowników i kultury szybkości. Pochodzą z surowej i wietrznej planety Chogoris, a ich styl walki opiera się na błyskawicznych uderzeniach i mobilności, co czyni ich mistrzami błyskawicznych ataków i taktycznych wycofań.

   White Scars: Piorunujący jeźdźcy burzy.

   White Scars są ucieleśnieniem błyskawicy na polu bitwy, wykorzystując swoją niezrównaną szybkość i zwinność do zaskakiwania przeciwników i dominowania w ruchu. Ich preferencja do walki na motocyklach i w szybkich pojazdach pozwala im na prowadzenie wojny w sposób, który zdezorientowuje i zdominuje wrogów Imperium przed ich zrozumieniem, co ich spotkało. Tradycje i duchowość zakorzenione w kulturze wojowniczych koczowników Chogoris inspirują White Scars do poszukiwania honoru nie tylko w zwycięstwie, ale także w sposobie prowadzenia walki, sprawiając, że są oni zarówno postrachem wrogów, jak i symbolem niezłomnej wolności ducha.

  produktów na stronie
  1 - 20 z 182 produktów
  1 - 20 z 182 produktów
  Close