Close

Katalog

Włączone filtry:

  Statki i okręty

  Statki i okręty Ilość produktów: 1883

  Wielbiciele statków i okrętów zaglądając do naszego sklepu modelarskiego z pewnością będą zachwyceni. W naszym katalogu jest bowiem bardzo wiele produktów, które mogą zasilić ich kolekcje. Oferujemy do sklejania modele statków pasażerskich, żaglowców, a także statki wojenne i inne. Wyszukać tu można m.in. modele pancerników, w tym jednego z najsłynniejszych - Bismarcka, łodzie podwodne, żaglowce z czasów Wojny Secesyjnej, idealne (choć miniaturowe) kopie okrętów wojennych czy wielkiego giganta - Titanica.

  Wybierz ulubiony model statków wojennych i okrętu do sklejania

  Modele statków i okrętów wojennych w miniaturowej wersji umieszczane są w specjalnej ramce, z której wycina się jego poszczególne elementy i dopasowuje. Kolejnym krokiem jest sklejenie tych części zgodnie z załączoną instrukcją. Do sklejania modeli statków potrzebne będą m.in. cążki do wycinania elementów, klej do modeli plastikowych, nożyk modelarski, pilnik lub papier ścierny. Po sklejeniu statki trzeba pomalować farbkami modelarskimi. W zestawach znajduje się również często kalkomania z grafiką lub oznaczeniami. Modele statków i okrętów do sklejania z naszej kolekcji to dobra zabawa dla każdego modelarza. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty - bez trudu znajdziesz model ulubionego statku lub okrętu!

  Podkategorie

  • Cywilne
  • Żaglowce

   Drewniane i plastikowe modele żaglowców to jedna z naszych propozycji dla amatorów modelarstwa. Pasjonaci tego typu hobby będą mieli okazję do samodzielnego montażu i sklejenia statków pochodzących z różnych epok, w tym np. z okresu Wojny Secesyjnej. Dostępne w naszej ofercie modele żaglowców wyposażone są w podstawowe materiały i narzędzia potrzebne do sklejania modeli plastikowych i drewnianych oraz przejrzystą instrukcję obsługi. W zależności od produktu mogą to być m.in. cążki do wycinania elementów, nożyk modelarski, pilnik lub papier ścierny, klej do modeli plastikowych, pędzelek lub aerograf, farby modelarskie oraz inne akcesoria do sklejania modeli.

   Żaglowce dla początkujących i zaawansowanych modelarzy

   Posiadamy żaglowce drewniane i plastikowe przeznaczone dla mniej i bardziej zaawansowanych modelarzy. Zachęcamy do zapoznania się z modelami żaglowców, które prezentujemy w poniższej kolekcji. W razie jakichkolwiek pytań – służymy pomocą.

  • Wojskowe
  produktów na stronie
  1 - 20 z 1883 produktów
  1 - 20 z 1883 produktów
  Close