Close

Katalog

Włączone filtry:
  Grand Alliance Death

  Grand Alliance Death Ilość produktów: 72

  Grand Alliance Death to siły nieumarłych, które nieustannie zmierzają ku dominacji nad światem żywych. W tej kategorii znajdziesz armie władające nieumarłymi i duchami, tworząc atmosferę grozy i przerażenia.

  Władcy śmierci i zgrozy

  W Grand Alliance Death znajdziesz frakcje takie jak wampiry, szkielety czy upiory, które dzięki swoim mrocznym mocą są w stanie pokonać swoich przeciwników. Oferujemy szeroką gamę modeli, zestawów startowych, podręczników oraz akcesoriów, które pozwolą Ci zbudować i rozbudować armię nieumarłych. Stań się władca śmierci i zdominuj swoich przeciwników na polu bitwy.

  Podkategorie

  • Flesh-Eater Courts to wygłodniałe istoty, które oddają się kanibalistycznym żądzom, pragnąc zaspokoić swoje niekończące się głody.

   Wygłodniałe istoty i kanibalistyczne żądze

   Armia Flesh-Eater Courts składa się z wygłodniałych istot, które posługują się swoimi bestialskimi instynktami i pragnieniami, aby terroryzować swoich wrogów. W tej kategorii znajdziesz modele i jednostki, które pozwolą Ci zbudować armię zdolną wykorzystać swoje kanibalistyczne żądze, aby pokonać przeciwników na polu bitwy.

  • Legions Of Nagash to armia nieumarłych, kontrolowana przez potężnego nekromantę, który pragnie podporządkować sobie cały świat Age of Sigmar.

   Nieumarli w służbie potężnego nekromanty

   Armia Legions Of Nagash składa się z nieumarłych żołnierzy i potworów, którzy służą swojemu potężnemu władcy, Nagashowi. W tej kategorii znajdziesz modele i jednostki, które pozwolą Ci zbudować armię zdolną wykorzystać moce nekromancji i nieśmiertelność, aby zdominować przeciwników na polu bitwy.

  • Nighthaunt to upiorna armia duchów i zjaw, które pragną siać strach i zniszczenie wśród swoich wrogów.

   Upiór i zjawa z krainy duchów

   Armia Nighthaunt składa się z upiornych duchów i zjaw, które wykorzystują swoje nadprzyrodzone moce, aby terroryzować przeciwników. W tej kategorii znajdziesz modele i jednostki, które pozwolą Ci zbudować armię zdolną wykorzystać moce zjawisk paranormalnych, aby pokonać przeciwników na polu bitwy.

  • Ossiarch Bonereapers to armia nieumarłych konstrukcji, które posługują się mocą kości, aby zbudować potężne machiny wojenne.

   Nieumarłe konstrukcje z kości

   Armia Ossiarch Bonereapers składa się z nieumarłych konstrukcji, które wykorzystują moc kości, aby tworzyć potężne machiny wojenne. W tej kategorii znajdziesz modele i jednostki, które pozwolą Ci zbudować armię zdolną wykorzystać siłę kości i nieumarłych, aby zdominować przeciwników na polu bitwy.

  • Soulblight Gravelords to armia wampirów i ich sług, którzy pragną rządzić śmiertelnikami i pochłaniać ich życie.

   Wampiry i ich sługi w pogoni za życiem

   Armia Soulblight Gravelords składa się z wampirów i ich sług, którzy posługują się swoimi mrocznymi mocami, aby kontrolować śmiertelników i pochłaniać ich życie. W tej kategorii znajdziesz modele i jednostki, które pozwolą Ci zbudować armię zdolną wykorzystać mroczne moce wampirów, aby pokonać przeciwników na polu bitwy.

  produktów na stronie
  1 - 20 z 72 produktów
  1 - 20 z 72 produktów
  Close