Close

Katalog

Włączone filtry:
  Imperium

  Imperium Ilość produktów: 111

  Imperium Człowieka w Warhammer 40.000 jest największym i najpotężniejszym państwem w galaktyce, obejmującym miliony światów. To teokratyczna dyktatura, w której Imperator, choć martwy, jest czczony jako bóg i strzeżony przez potężnych Adeptus Custodes. Imperium stoi na straży ludzkości, broniąc jej przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi, w tym od herezji, mutantów i obcych.

  Imperium Człowieka - Bastion Ludzkości w Mrocznej Przyszłości

  Imperium jest wielowarstwową, skomplikowaną strukturą z Adeptus Astartes (Space Marines) i Astra Militarum (Gwardią Imperialną) na czele militarnego wysiłku obronnego. Jego ogromna biurokracja, w tym Administratum, Ecclesiarchy (Kościół Imperatora), Inkwizycja, pracuje na rzecz ochrony i zachowania Imperium w jego nieustannej walce o przetrwanie. W tym mrocznym, gotyckim świecie, gdzie technologia miesza się z religią, a superstycja z nauką, Imperium jest zarówno bastionem ludzkości, jak i jej więzieniem, w którym życie jednostki jest podporządkowane większemu dobru.

  Podkategorie

  • Adepta Sororitas, znane również jako Sisters of Battle, to elitarne wojowniczki, wychowywane od najmłodszych lat w niezachwianej wierze w najwyższą moc Imperatora Ludzkości. Ich gorliwa wiara, niezłomna i niewzruszona, jest ich najpotężniejszą bronią, przejawiającą się w boskiej inspiracji, która napędza Siostry do niewiarygodnych wyczynów na polu walki.

   Adepta Sororitas - Nieugięte Orędowniczki Wiary

   Siostry Boju są żywym symbolem świętego gniewu Imperatora, dzierżąc broń, którą Jego legiony podbiły galaktykę. Uzbrojone w świętą trójcę broni – boltery, miotacze ognia i broń melta – rozświetlają ciemności niewiary śmiertelnymi salwami. Mówi się, że błogosławieństwo Imperatora spoczywa na każdej z nich, objawiając się jako aura świętego światła, w której Jego moc ujawnia się poprzez cudowne czyny wytrwałości i boskiej siły. Ich fanatyczne oddanie i niezachwiana czystość stanowią bastion przeciwko korupcji, herezji i atakom obcych, a raz rozpoczętą bitwę kontynuują aż do całkowitego zniszczenia wrogów.

  • Adeptus Custodes, znani jako lśniący złoci wojownicy, to elitarne straże przyboczne samego Imperatora. Ich słowo jest prawem, a ich potęga w walce nie ma sobie równych, nawet wśród szeregów Space Marines. Krocząc z nieustraszonym blaskiem przez mgłę wojny, przynoszą nadzieję oblężonym cywilizacjom ludzkości i szybką śmierć ich wrogom.

   Adeptus Custodes - Niezachwiani Strażnicy Imperatora

   Stworzeni w głębiach pałacu Imperatora za pomocą ezoterycznych genealchemii i innych, jeszcze bardziej tajemniczych procesów, wojownicy Adeptus Custodes stanowią osobistą gwardię Imperatora. Znani jako Dziesięć Tysięcy, są najbardziej elitarnymi wojownikami w całym Imperium, uzbrojeni i opancerzeni adekwatnie do swojej roli. W bitwie wdrażają niezwykle elastyczne siły bojowe, od niezrównanej piechoty i błyskawicznych jetbike'ów po niezłomne bojowe chodziki i przełamujące linie czołgi bojowe. Jednak to w walce wręcz osiągają mistrzostwo, każdy wojownik opanował złożone i subtelne pozycje bojowe, zaprojektowane, by zdominować licznych wrogów.

  • Armia Adeptus Mechanicus, maszerująca na wojnę, to widok zarówno przerażający, jak i wspaniały, gdzie każdy święty wojownik jest niepokojącą fuzją człowieka i maszyny. Podczas gdy rządzący kapłani technologii i ich fanatyczni wyznawcy wznoszą zmodyfikowane głosy w pochwałach Boga Maszyny, ich piechota Skitarii oraz stworzenia Servitor są kontrolowane przez imperatywy doktrynalne załadowane przez ich mistrzów, aby zwiększać i dostosowywać umiejętności wojowników.

   Adeptus Mechanicus - Majestatyczna Synteza Wiary i Technologii

   Adeptus Mechanicus to potężna frakcja pochodząca z Marsa, w świecie Warhammer 40.000, łącząca głęboką pobożność z zaawansowaną technologią. Ich armie, składające się z Tech-Priestów, Skitarii i ogromnych maszyn wojennych, są świadectwem ich poświęcenia dla Boga Maszyny. Wielu świętych wojowników tej frakcji przeszło ekstremalne modyfikacje cielesne, stając się bardziej maszyną niż człowiekiem, co pozwala im na działanie w najbardziej niegościnnych środowiskach. Wykorzystując swoje zaawansowane technologie, Adeptus Mechanicus jest w stanie wykorzystywać nawet śmiertelną radiację jako broń przeciwko swoim wrogom, co czyni ich jednymi z najbardziej innowacyjnych i nieprzewidywalnych sił na polu bitwy.

  • Astra Militarum, znane także jako Gwardia Imperialna, to młot Imperatora, a jej niezliczone armie stanowią zdecydowaną większość militarnego potencjału Imperium. Mimo że często ustępują pod względem siły i zaawansowania technologicznego, wojownicy i pojazdy Gwardii Imperialnej stają ramię w ramię, nieustannie osłabiając wrogów, aż nic nie pozostanie prócz spustoszonej ziemi.

   Astra Militarum - Gwardia Imperium

   Regimenty Astra Militarum, pochodzące z różnorodnych światów i pełniące rozmaite role taktyczne, od najmłodszych lat wpajają swoim żołnierzom legendarne doktryny Tactica Imperium. Piechota i załogi czołgów są szkolone w bliskich formacjach ogniowych, przygotowując się do walki na pierwszej linii. Wychowani i szkoleni w duchu niezachwianej posłuszeństwa, oficerowie Gwardii Imperialnej wydają rozkazy z imperatorską stanowczością, które przecinają zgiełk wojny, zapewniając im autorytet i szacunek wśród żołnierzy.

  • Kiedy na pole bitwy wkroczą Imperial Knights, znani również jako Rycerze Imperium z Questor Imperialis, robią to w rytm fanfar i donośnego echa ich kroków. Ich potężne machiny wojenne, okryte niemalże nieprzeniknioną zbroją, z łatwością odpierają wrogi ogień, a ich ochronne tarcze jonowe z jaskrawym blaskiem odpychają nadlatujące pociski.

   Imperial Knights - Kolosy Bojowe Imperium

   Imperial Knights to majestatyczne machiny wojenne, łączące w sobie siłę ognia artylerii z niezrównaną mobilnością. Gdy te gigantyczne konstrukty skierują swoje ostrza i działa na wroga, nawet najodważniejsi przeciwnicy ogarnięci są strachem. Uzbrojeni w różnorodny arsenał, od potężnych termalnych dział po miażdżące miecze łańcuchowe, Rycerze Imperium stanowią siłę, z którą muszą liczyć się wszyscy przeciwnicy Imperium. Ich obecność na polu bitwy nie tylko stanowi decydujący czynnik w walce, ale również symbolizuje potęgę i majestat Imperium Człowieka.

  • Inkwizycja, działająca pod egidą Imperialnych Agentów, jest tajemniczą i potężną siłą w uniwersum Warhammer 40.000. Jej członkowie, znani jako Inkwizytorzy, są nieustępliwymi strażnikami ludzkości, gotowymi użyć każdej metody, aby wykryć i zniszczyć herezję, korupcję oraz zagrożenia xenos i demoniczne, które czyhają w cieniu.

   Inkwizycja - Ostateczni Obrońcy Imperium

   Inkwizycja to elitarna organizacja Imperialnych Agentów, która nie zna litości w swojej wiecznej wojnie przeciw herezji i wszelkim formom zepsucia. Inkwizytorzy, uzbrojeni w niezachwianą wiarę i najwyższe uprawnienia, prowadzą swoje dochodzenia w najbardziej odległych zakątkach galaktyki. Wykorzystując rozległą sieć szpiegów, kontakty wśród Adeptus Astartes, a nawet Xenos, Inkwizycja walczy, aby zachować czystość Imperium. Każdy Inkwizytor to indywidualista, który może korzystać z szerokiego spektrum zasobów - od potężnych relikwii po ogromne krążowniki bojowe - aby wykonać swoje święte zadanie.

  • Officio Assassinorum, tajna organizacja Imperium, jest narzędziem cichej śmierci, skierowanym przeciwko tym, którzy zagrażają stabilności Imperium Człowieka. Specjalizując się w skrytobójstwach, ich agenci są szkolonymi od najmłodszych lat zabójcami, mistrzami w swoim mrocznym rzemiośle, zdolnymi do eliminacji każdego celu, niezależnie od zabezpieczeń czy obrony.

   Officio Assassinorum - Cień Imperium

   Agenci Officio Assassinorum to elita wśród zabójców, każdy z nich przeszedł rygorystyczne treningi, aby opanować sztukę morderstwa do perfekcji. W zależności od świątyni, której przysięgali służyć, specjalizują się w różnych formach zabójstwa - od trucicieli i strzelców wyborowych, po mistrzów kamuflażu i psychopatycznych morderców. W swoich misjach wykorzystują najnowocześniejsze technologie i zakazane nauki, aby bezszelestnie eliminować herezjarchów, zdrajców i przywódców wrogich sił, zawsze pozostając w cieniu, jako bezosobowa siła sprawcza woli Imperatora.

  • Sisters of Silence, zwane również Milczącymi Siostrami, są tajemniczą organizacją w Imperium, której członkinie są wojowniczkami przysięgłymi do walki z psycherami i siłami Warp. Ich obecność na polu bitwy to symbol ostatecznej obrony przed herezją i korupcją, a ich zdolności do anulowania mocy psychicznych sprawiają, że są nieocenionymi sojusznikami w walce przeciwko Chaosowi.

   Sisters of Silence - Strażniczki przed Mocami Warp

   Sisters of Silence to elita wojowników specjalizujących się w zwalczaniu zagrożeń psychicznych, które nękają galaktykę. Ich zakony są dobrze wyszkolone w sztuce walki, a dzięki naturalnej odporności na psykiczne wpływy, Milczące Siostry są niezastąpione w walce z psycherami i demonami. Oprócz swoich bojowych umiejętności, dysponują również unikalnymi technologiami, takimi jak broń wytwarzająca pole nulifikujące moce psychiczne. Ich milczenie i poświęcenie są kluczem do zwycięstwa nad niezliczonymi zagrożeniami, które czyhają w mrocznych zakątkach kosmosu.

  produktów na stronie
  1 - 20 z 111 produktów
  1 - 20 z 111 produktów
  Close