Close

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Typ (farby)
  Rodzaj farby
  GAME COLOR - 17ml (wycofane)

  GAME COLOR - 17ml (wycofane) Ilość produktów: 6

  Gotowe farby Vallejo do malowania figurek. Butelka 17 ml posiada wygodny w użyciu dozownik.
  Vallejo Game Color to wyjątkowe farby akrylowo - żywiczne stworzone z myślą o malowaniu firgurek do gier bitewnych.
  Specjalnie dobrana kolorystyka Game Color zawiera barwy, pozwalające ożywić nawet najbardziej nietypową postać.
  Farby doskonale nadają się do malowania na powierzchniach plastikowych jak i metalowych. Są rownież bardzo odporne na wszelkiego rodzaju zadrapania i otarcia. I co najważniejsze po otwarciu pojemnika nie wysychają więc nie musisz zużywać od razu całej buteleczki.
  Vallejo Game Color są bardzo proste w użyciu a po wyschnięciu dają gładką, matową i dobrze kryjącą powłokę. Drobna struktura farby sprawdza się przy malowaniu detali wymagających precyzji oraz przy kryciu dużych powierzchni. Są doskonale zabarwione, odporne na blaknięcie a po wyschnięciu wodoodporne.

  Wszystkie kolory można ze sobą mieszać oraz rozcieńczać wodą. Jeśli trzeba zrobić poprawki, świeżo nałożoną farbę można zmyć wodą lub małą ilością alkoholu. Plastikowe, 17 ml buteleczki mają wygodny w użyciu aplikator.
  Wszystkie farby Vallejo są produkowane zgodnie z normami ECC. Podczas normalnego użytkowania są nietoksyczne, niepalne i nie szkodzą środowisku.

  Farb Game Ink używa się przede wszystkim do cieniowania oraz malowania warstwami. Game Ink doskonale wnika we wszystkie wgłębienia i pofałdowania malowanej powierzchni. Farba może być mieszana ze standardowymi kolorami Game Color.

  1 - 6 z 6 produktów
  1 - 6 z 6 produktów
  Close