Close
Aerografia

Aerografia Ilość produktów: 861

W tej kategorii znajdziesz aerografy, kompresory oraz niezbędne akcesoria i narzędzia ułatwiające malowanie aerografem.

Podkategorie

  • Oferujemy profesjonalny sprzęt dla pasjonatów modelarstwa, w tym urządzenia do wykończania samodzielnie składanych modeli. Aerograf to miniaturowy pistolet do malowania, który pozwala na niezwykle precyzyjne nakładanie warstwy farby na różne powierzchnie i w różny sposób. Sprawdza się zarówno do powierzchni płaskich, jak i elementów bardziej skomplikowanych. Tym bardziej, że urządzenie to ma wymienne końcówki, które umożliwiają malowanie strumieniem farby o dopasowanej szerokości. Aerografy pozwalają nie tylko na malowanie w jednej barwie, ale także cieniowanie. Duże możliwości i precyzja aerografu sprawia, że chętnie sięgają po niego pasjonaci modelarstwa (można za jego pomocą pomalować każdy detal modelu), ale nie tylko. Jest on także wykorzystywany przez konserwatorów oraz artystów.

    Aerografy wysokiej jakości

    W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór aerografów, najlepszych marek, najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach o szerokiej rozpiętości, co bez wątpienia ułatwi każdemu dobranie sprzętu odpowiedniego do jego potrzeb. Polecamy przejrzenie naszej oferty, w której znajdzie się zarówno aerograf doskonale spełniający wymagania profesjonalisty, jak i początkującego modelarza, który samodzielnie skleja i maluje kolekcjonowane przez siebie modele.

  • Zestaw stworzone z myślą o początkujących modelarzach, którzy chcą rozpocząć przygodę z aerografią.

  • Maski lakiernicze - bardzo przydatne w każdym warsztacie modelarskim. Specjalne maski do malowania zatrzymują zarówno pył pochodzący z rozpylanej farby, jak i nieprzyjemny zapach.
    W systemie półmasek firmy 3M za ochronę dróg oddechowych odpowiadają wymienne pochłaniacze par (ograniczające zapach) oraz filtry przeciwpyłowe.

produktów na stronie
1 - 20 z 861 produktów
1 - 20 z 861 produktów
Close