Close
Warhammer 40000 Introductory Set Powiększ

Warhammer 40000 Introductory Set

40-04

5011921199280

| gry bitewne | WARHAMMER 40000 |

Więcej szczegółów

Dostępna ilość: 3 szt.

Produkt dostępny w sklepie


Zamów teraz, wyślemy jutro

187,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

W ponurych ciemnościach dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna.

W rozległych światach Imperium Ludzkości, w galaktyce rozdartej przez burze wojny i nieustanne konflikty, armie Ludzkości walczą o przetrwanie. Gdy Imperium stoi już na krawędzi unicestwienia, rój Tyranidów wyłania się z zimnej próżni między gwiazdami. Space Marines stoją jako ostatnia linia obrony między tą żarłoczną obcą plagą a udręczonymi światami Imperium.

Zanurz się w 41. Milenium dzięki zestawowi Introductory Set do gry Warhammer 40000. Ten zestaw daje ci wszystko co potrzebne aby zacząć grać, z wieloma niesamowitymi modelami, polem bitwy do walki, pomocnymi przewodnikami oraz kostkami, narzędziami i zasadami, których potrzebujesz do rozegrania swoich pierwszych gier. Wybierz szlachetnych Space Marines lub Tyranids, oddaj kontrolę nad drugą armią przyjacielowi lub członkowi rodziny i stoczyjcie wielogodzinne bitwy dla rozrywki. Nie ma lepszego sposobu, aby rozpocząć przygodę z Warhammer 40,000 - ten zestaw to również doskonały sposób na rozwinięcie istniejących kolekcji.

Ten zestaw zawiera:

1x 48-stronicową książeczkę Warhammer 40000 Introductory Set Handbook - zawiera instrukcje montażu, samouczki i misje szkoleniowe, abyś mógł szybko opanować grę bez trudności i kłopotów.

16x modeli do samodzielnego montażu - zestaw zawiera dwie serie modeli do zbudowania, pomalowania i zabawy, wszystkie zaprojektowane do montażu bez użycia kleju, abyś mógł zacząć od razu z minimalnymi kłopotami. Wszystkie modele są dostarczane z odpowiednimi podstawkami, a w zestawie znajduje się:

5x SPACE MARINES - genetycznie wzmocnieni żołnierze stworzeni do wojny. Ich już zabójcze umiejętności są wzmacniane przez zbroję bojową, która wzmacnia ich siłę i wytrzymałość, oraz brutalną broń, by całkowicie unicestwić każdego wroga.

  • 5x Infernus Marines - pancerni żołnierze, którzy posługują się potężnymi bronią ognia, aby odpędzać nadciągających wrogów.

11x TYRANIDS - całkowicie obce stworzenia z odległej galaktyki, napędzane zbiorową świadomością. Pragną tylko pochłonąć całe życie, absorbuje i odtwarza jego biomasa w coraz bardziej ohydne stworzenia.

  • 10x Termagants - skubiące hordy prostych stworzeń Tyranidów, uzbrojone w broń, która strzela żywą amunicją.
  • 1x Ripper Swarm - małe bestie mające za zadanie dokończyć osłabionych wrogów i obrabować ich kości.

1x dwustronna plansza do gry o wymiarach 30" na 22,4" - plansza z papieru, z różnymi ilustracjami pola bitwy po obu stronach.

1x linijka i 6x kości do gry - te niezbędne akcesoria są używane w grach Warhammer 40000 do mierzenia odległości, strzelania, walki wręcz i nie tylko.

22x tekturowe żetony i znaczniki terenowe - żetony reprezentują mury i cele, żetony aktywacji do śledzenia kolejności tur.

1x Nożyk Citadel Starter - idealne narzędzie do wyjmowania nowych modeli z ramki.

1x Pędzel Citadel Colour Starter - wielozadaniowy pędzel malarski, który pomoże ci przygotować modele do bitwy.

5x farb Citadel Colour o pojemności 12 ml - idealne kolory, aby przygotować modele do gry w barwach Ultramarines i Hive Fleet Leviathan, w tym:

  • 1x Abaddon Black
  • 1x Wraithbone
  • 1x Balthasar Gold
  • 1x Naggaroth Night
  • 1x Macragge Blue

Modele są niepomalowane i wymagają montażu - zalecamy użycie farb Citadel Colour.

Recenzje

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Warhammer 40000 Introductory Set

Warhammer 40000 Introductory Set

| gry bitewne | WARHAMMER 40000 |


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Agtom Sp. z o.o. ul. Jagiełły 6, 31-711 Kraków, NIP: 6783154951, REGON: 36170647600000, KRS: 0000561845 moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego www.agtom.eu w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. *

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także

6 innych produktów w tej samej kategorii

Nadal nie wiesz jakie narzędzia wybrać?
Więcej porad modelarskich znajdziesz na naszym blogu:
Blog modelarski AGTOM
Close