Close
Warhammer 40000 Starter Set Powiększ

Warhammer 40000 Starter Set

40-03

5011921199211

| gry bitewne | WARHAMMER 40000 |

Więcej szczegółów

Dostępna ilość: 7 szt.

Produkt dostępny w sklepie


Zamów teraz, wyślemy jutro

300,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

W ponurych ciemnościach dalekiej przyszłości istnieje tylko wojna.

W rozległych światach Imperium Ludzkości, w galaktyce rozdartej przez burze wojny i nieustanne konflikty, armie Ludzkości walczą o przetrwanie. Gdy Imperium stoi już na krawędzi unicestwienia, rój Tyranidów wyłania się z zimnej próżni między gwiazdami. Space Marines stoją jako ostatnia linia obrony między tą żarłoczną obcą plagą a udręczonymi światami Imperium.

Zanurz się w 41. Milenium dzięki zestawowi Starter Set do gry Warhammer 40000. Ten zestaw daje ci wszystko co potrzebne aby zacząć grać, z wieloma niesamowitymi modelami, polem bitwy do walki, pomocnymi przewodnikami oraz kostkami, narzędziami i zasadami, których potrzebujesz do rozegrania swoich pierwszych gier. Wybierz szlachetnych Space Marines lub Tyranids, oddaj kontrolę nad drugą armią przyjacielowi lub członkowi rodziny i stoczyjcie wielogodzinne bitwy dla rozrywki. Nie ma lepszego sposobu, aby rozpocząć przygodę z Warhammer 40,000 - ten zestaw to również doskonały sposób na rozwinięcie istniejących kolekcji.

Ten zestaw zawiera:

1x 64-stronicową książeczkę Warhammer 40000 STARTER SET HANDBOOK - zawiera instrukcje montażu, samouczki i misje szkoleniowe, abyś mógł szybko opanować grę bez trudności i kłopotów.

38x modeli do samodzielnego montażu - ten zestaw zawiera mnóstwo modeli do zbudowania, pomalowania i zabawy. W pudełku znajdują się dwie początkowe siły, z dowódcami, oddziałami i elementami wsparcia - wszystko zaprojektowane do montażu bez użycia kleju, dzięki czemu możesz zacząć od razu. Wszystkie modele są dostarczane z odpowiednimi podstawkami. W zestawie znajdują się:

11x SPACE MARINES - genetycznie wzmocnieni żołnierze stworzeni do wojny. Ich zabójcze umiejętności są wzmacniane przez zbroję bojową, która wzmacnia ich siłę i wytrzymałość, oraz brutalną broń, by całkowicie unicestwić każdego wroga.

  • 1x Captain in Terminator Armour - weteran tysiąca wojen, gotowy do dowodzenia siłą uderzeniową przeciwko dowolnemu wrogowi.
  • 5x Terminators - doświadczeni wojownicy w niemal niezniszczalnej zbroi i uzbrojeni w ciężkie bronie.
  • 5x Infernus Marines - pancerni żołnierze, którzy posługują się potężną bronią, aby odpędzać nadciągających wrogów.

27x TYRANIDS - całkowicie obce stworzenia z odległej galaktyki, napędzane zbiorową świadomością. Pragną tylko pochłonąć całe życie, absorbujące i odtwarzące biomasę w coraz bardziej ohydne stworzenia.

  • 1x Winged Tyranid Prime - łączący wszystkie stworzenia Tyranidów w bliskiej odległości.
  • 1x Psychophage - ogromne, wyspecjalizowana monstrum, gotowe pochłonąć wrogów swoją przerażającą paszczą.
  • 3x Von Ryan’s Leapers - mantisopodobne łowcy, którzy atakują z ukrycia, aby schwytać nieostrożne ofiary.
  • 20x Termagants - hordy prostych stworzeń Tyranidów, uzbrojone w broń, która strzela żywą amunicją.
  • 2x Ripper Swarms - małe bestie mające na celu wykończenie osłabionych wrogów.

2x karty informacyjne - po jednej dla każdej armii, zawierające uproszczone karty danych dla każdej jednostki, które pomogą utrzymać płynność gier.

1x dwustronna plansza do gry o wymiarach 30" na 22,4" - złożona plansza z papieru, z różnymi ilustracjami pola bitwy po obu stronach.

2x linijki i 10x sześciościennych kości - te niezbędne akcesoria są używane w grach Warhammer 40000 do mierzenia odległości, strzelania, walki wręcz i nie tylko.

Modele są niepomalowane i wymagają montażu - zalecamy użycie farb Citadel Colour.

Recenzje

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Warhammer 40000 Starter Set

Warhammer 40000 Starter Set

| gry bitewne | WARHAMMER 40000 |


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Agtom Sp. z o.o. ul. Jagiełły 6, 31-711 Kraków, NIP: 6783154951, REGON: 36170647600000, KRS: 0000561845 moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego www.agtom.eu w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. *

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także

6 innych produktów w tej samej kategorii

Nadal nie wiesz jakie narzędzia wybrać?
Więcej porad modelarskich znajdziesz na naszym blogu:
Blog modelarski AGTOM
Close