Farba akrylowa Citadel LAYER 40 Skrag Brown o pojemności 12 ml stanowi element serii CITATEL LAYER, opracowanej z myślą o precyzyjnym malowaniu figurek i modeli. Produkt przeznaczony jest do nakładania pędzlem, umożliwiając warstwowe budowanie kolorów oraz uzyskanie naturalnego i szczegółowego wykończenia powierzchni.
Charakterystyka produktu
Typ farby: akrylowa, wodna
Pojemność: 12 ml
Kolor: Skrag Brown – odcień brązu dedykowany do naturalnych i ziemistych tonów
Zastosowanie: malowanie plastikowych, metalowych i żywicznych modeli oraz figurek
Kompatybilność: farba może być nakładana bezpośrednio na warstwę CITADEL BASE, dzięki czemu ułatwia przejścia tonalne i szczegółowe wykończenia
Właściwości: nietoksyczna, bezwonna, szybkoschnąca, oparta na wysokiej jakości żywicy akrylowej
Zalecenia stosowania
Farba Citadel LAYER 40 Skrag Brown powinna być nanoszona w kilku cienkich warstwach, co pozwala na uzyskanie głębi koloru i optymalne pokrycie. Idealnie sprawdza się w cieniowaniu oraz podkreślaniu detali modeli, zapewniając trwałe i odporne na ścieranie wykończenie.
Zastosowanie w modelarstwie
Produkt jest dedykowany zarówno profesjonalnym modelarzom, jak i hobbystom, którzy oczekują precyzyjnego efektu i szerokiego spektrum kolorystycznego. Farba sprawdzi się w malowaniu figurek wojskowych, fantasy oraz wszelkiego rodzaju modeli wymagających dokładnej pracy warstwowej.