Zestaw modelarski HaT 1:72 Ancient Indian Cavalry obejmuje 12 plastikowych figurek wojowników w skali 1:72, przeznaczonych do samodzielnego montażu i malowania. Produkt pozwala na odtworzenie historycznych postaci kawalerii indyjskiej, co czyni go odpowiednim wyborem dla kolekcjonerów i pasjonatów modelarstwa historycznego.
Specyfikacja techniczna
Skala: 1:72
Liczba figurek w zestawie: 12
Materiał: plastik
Typ: model do sklejania
Elementy do samodzielnego wycięcia i montażu
Wykonanie i montaż
Figurki są wykonane z wysokiej jakości plastiku, z elementów ułożonych na ramkach, które należy precyzyjnie wyciąć przy użyciu cążek modelarskich. Montaż wymaga dopasowania części i sklejenia ich zgodnie z dołączoną instrukcją. Części wymagają malowania zarówno przed, jak i po montażu. W zestawie znajduje się szczegółowy schemat malowania oraz kalkomanie do oznaczenia i dekoracji figurek.
Zawartość zestawu
12 plastikowych figurek na ramkach
Instrukcja montażu i malowania
Kalkomanie do dekoracji modeli
Materiały i narzędzia niezbędne do wykonania modelu
Cążki do wycinania elementów plastikowych
Nożyk modelarski
Pilnik lub papier ścierny
Klej do modeli plastikowych (nie dołączony)
Pędzle lub aerograf
Farby modelarskie (nie dołączone)
Zalecane kolory farb modelarskich
Odcienie brązu i beżu – uniformy i uprzęże
Zielenie i żółcie – detale strojów
Czerń i szarości – broń i elementy uzbrojenia
Złoto i czerwienie – ozdoby i akcenty
Kompatybilność
Model jest kompatybilny z innymi figurkami i akcesoriami w skali 1:72, co pozwala na rozszerzenie kolekcji oraz tworzenie scenariuszy dioram historycznych z wykorzystaniem różnorodnych zestawów wojskowych.
Uwaga: Zestaw nie zawiera farb ani kleju. Ich wybór powinien być dostosowany do instrukcji oraz indywidualnych preferencji modelarza. W razie wątpliwości dotyczących akcesoriów lub barw, istnieje możliwość kontaktu w celu uzyskania fachowej porady.
Hat Industrie-0Bellevue WA 98015Stany Zjednoczone+48126570030
International Business Group Spółka Jawna Piotr Andrzejewski, Lidia Andrzejewska, Adam AndrzejewskiBenedykta Hertza 204-603 WarszawaPolskaibgsc@ibg.com.pl+48228159150