Close

Green Stuff World Stacja do malowania z matą PAINT STATION W/CUTTING MAT

GSW9210

8435646519210

| narzędzia modelarskie | stacja do malowania |

Więcej szczegółów

Niedostępny

138,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Stacja do prac modelarskich oraz malowania wraz z matą do cięcia wyprodukowana przez firmę GREEN STUFF WORLD.

 

Stacja ta to powierzchnia zaprojektowana specjalnie do ułatwienia malowania figurek wszędzie tam, gdzie malarz chce pracować w wygodny i zorganizowany sposób - czy to w domu, na wydarzeniach związanych z grami, warsztatach czy w dowolnym miejscu. Mogą także być używane jako stanowisko do pracy przy rzemiośle, gdzie można składać i budować ulubione modele.

Tace do malowania GSW są kompaktowe i łatwe do przenoszenia z jednego miejsca na drugie, pozwalając miłośnikom miniatur na zabieranie ze sobą swojego stanowiska malarskiego i cieszenie się hobby w różnych miejscach.

Tace Green Stuff World mają 2 wysokości, aby utrzymać farby i inne narzędzia w porządku, a jednocześnie dostarczyć wygodną i zorganizowaną powierzchnię do pracy. Dolne piętro posiada 4 szuflady + 2 wnęki wewnętrzne do przechowywania małych elementów i innych akcesoriów. Górne piętro jest w pełni dostosowywalne pod względem średnic pojemników, akceptując zarówno wałki z teksturowanymi wałkami, jak i standardowe pipety 60 ml, 30 ml i 17 ml a także buteleczki Citadel 12/24 ml.

Zarówno lewa, jak i prawa strona pozwalają na otwieranie 1 lub 2 otworów do umieszczenia szklanki z wodą do czyszczenia pędzli. Możesz stworzyć konfigurację dla osób lewo- i praworęcznych, umieszczając szklankę z wodą tam, gdzie chcesz.

W zestawie z tą stacją malarską znajduje się mata do cięcia o wymiarach 300x450 mm i grubości 3 mm. Rodzaj użytego materiału zapobiega ślizganiu się ostrzy, co ułatwi cięcie. Dodatkowo, na wierzchu maty do cięcia można używać maty silikonowej o wymiarach 300x400 mm.

Zawartość stacji malarskiej:

  • Wymiary użytkowe: 300x600 mm
  • Wymiary ogólne: 360x600 mm
  • Całkowita waga: 1,8 kilograma

Pojemności:

  • 20 pojemników na farby o pojemności 60 ml, 30 ml, 17 ml lub nawet 10/24 ml Citadel.
  • 2 szklanki na wodę
  • 30 pędzli lub innych narzędzi o różnych średnicach.
  • 4 szuflady

Ostrzeżenia: Produkt jest sprzedawany w formie niezmontowanej, instrukcje montażu jest dołączona. Ponadto, z wyjątkiem maty do cięcia, wszystkie inne przedstawione na zdjęciach elementy, takie jak pojemniki na farby, pędzle, urządzenie do płukania pędzli, narzędzia i inne figury, mają charakter ilustracyjny.

Zalecamy użycie kleju PVA do wzmocnienia montażu.

Recenzje

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Green Stuff World Stacja do malowania z matą PAINT STATION W/CUTTING MAT

Green Stuff World Stacja do malowania z matą PAINT STATION W/CUTTING MAT

| narzędzia modelarskie | stacja do malowania |


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Agtom Sp. z o.o. ul. Jagiełły 6, 31-711 Kraków, NIP: 6783154951, REGON: 36170647600000, KRS: 0000561845 moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego www.agtom.eu w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. *

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także

13 innych produktów w tej samej kategorii

Nadal nie wiesz jakie narzędzia wybrać?
Więcej porad modelarskich znajdziesz na naszym blogu:
Blog modelarski AGTOM
Close