Close

Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Airfix

Brytyjska firma Airfix jest bardzo dobrze znana modelarzom na całym świecie. Jej produkty – wysokiej jakości modele do sklejania - od ponad pół wieku trafiają bowiem na półki sklepowe oraz kolekcjonerskie. Airfix jest bardzo popularnym producentem modeli samochodów, samolotów, okrętów, czołgów, wozów pancernych, obiektów (np. ruiny warsztatu, browaru) oraz innych propozycji modelarskich. W naszym katalogu dostępnych jest bardzo wiele propozycji Airfix, które można dopasować – w zależności od stopnia zaawansowania. W zestawach znajdują się plastikowe elementy, które samodzielnie wycina się i skleja.


Narzędzia i materiały do modelarskiego kompletu


Do kompletu możemy zaoferować podstawowe narzędzia i materiały, które będą potrzebne do złożenia modelu. Modele Airfix to propozycja również dla najmłodszych. Przykładem są zestawy klocków Airfix kompatybilnych z innymi systemami (m.in. z LEGO). Dzięki nim może zbudować dobrze odwzorowany model bez konieczności klejenia i malowania.
W ofercie naszego sklepu dostępne są również zestawy upominkowe marki Airfix, które idealnie nadawać się będą na prezent z jakiejś okazji, jak i bez okazji.

produktów na stronie
1 - 20 z 444 produktów
1 - 20 z 444 produktów
Close