Close
Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Trumpeter

Trumpeter to marka kojarzona przez pasjonatów modelarstwa. Trumpeter jest firmą, która prowadzi działalność w Chinach. Znana jest z produkcji plastikowych modeli do sklejania i składania takich jak m.in. samoloty, helikoptery, czołgi, samochody, statki, żaglowce, okręty, kolejki, motocykle, budowle w różnych skalach W naszym sklepie modelarskim są m.in. modele pojazdów czy urządzeń latających oraz wodnych wykorzystywanych podczas II wojny światowej. W kolekcji firmy Trumpeter można znaleźć modele, które są bardziej i mniej skomplikowane.


Akcesoria i narzędzia modelarskie


Oprócz zestawów modeli (które zazwyczaj zawierają bardzo dużo elementów) firma Trumpeter zajmuje się produkowaniem także artykuły, które wykorzystywane są do ich sklejania i składania. Są to m.in. mieszadła do farb, piłki i nożyki modelarskie, a także zestawy narzędzi. Łącznie oferujemy blisko 300 różnych artykułów firmy Trumpeter.
Dla tych, którzy szukają pomysłu na prezent dla osoby pasjonującej się np. militariami modele proponowane przez Trumpeter mogą być ciekawym rozwiązaniem.

produktów na stronie
1 - 20 z 1651 produktów
1 - 20 z 1651 produktów
Close