Zestaw proponowany przez firmę Plastyk zawiera plastikowy model do sklejania brytyjskiego niszczyciela w skali 1:500.
HMS Harvester był brytyjskim niszczycielem typu H klasy Havant, który służył w Royal Navy podczas II wojny światowej. Wchodząc do służby w 1939 roku, Harvester aktywnie uczestniczył w operacjach morskich na różnych frontach, w tym w kampanii śródziemnomorskiej i na Atlantyku. Jego zadania obejmowały eskortowanie konwojów, patrolowanie oraz ataki na jednostki przeciwnika. Harvester był znany z odwagi i determinacji jego załogi, a jego historia jest symbolem poświęcenia i służby Royal Navy w trudnych czasach wojny.
Elementy plastikowe należy wyciąć z ramek, dopasować oraz skleić zgodnie z dołączoną instrukcją montażu. Po sklejeniu należy pomalować farbkami modelarskimi zgodnie z proponowanym schematem malowania, który znajduje się również w instrukcji. Należy pamiętać, że niektóre elementy wymagają malowania jeszcze przed sklejeniem. Następnie należy nanieść dołączone do zestawu kalkomanie zgodnie z oznaczeniami lub grafikami.
Zestaw zawiera następujące elementy:
Instrukcja montażu.
Ramki plastikowe zawierające części plastikowe.
Arkusz z kalkomanią.
Zestaw NIE zawiera farb i kleju.
Oto podstawowe narzędzia i materiały potrzebne do wykonania modelu:
Cążki do wycinania elementów plastikowych.
Nożyk modelarski.
Pilnik lub papier ścierny.
Klej do modeli plastikowych.
Pędzelek lub aerograf.
Farby modelarskie.
Jeżeli nie masz pewności jakie akcesoria lub kolory farb wybrać do tego konkretnego modelu napisz do nas, chętnie pomożemy.