Close

Harder & Steenbeck 121233 Aerograf EVOLUTION 2024 CR+ 2IN1

HAS121233

4067876008727

| aerografia | aerograf |

Więcej szczegółów

Niedostępny

920,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Aerograf dwufukcyjny grawitacyjny w zestawie z dwoma dyszami/iglicami 0.28mm i 0.45mm wyprodukowany przez firmę HARDER & STEENBECK.

Podstawowa charakterystyka:

  • aerograf dwufunkcyjny grawitacyjny
  • zbiornik na farbę: 2ml + 5ml
  • dysza: 0.28mm + 0.45mm
  • wejście powietrza: 1/8 cala
  • zestaw zawiera końcówkę do szybkozłączki H&S

Ponadto zestaw zawiera komplet dyszy 0.45mm składający się z iglicy, dyszy i osłony

Całkowicie przeprojektowany aerograf EVOLUTION - NOWOŚĆ 2024!!!

Chociaż funkcjonalność zawsze była priorytetem w przypadku H&S, ten model został stworzony, aby inspirować kreatywność poprzez jeszcze piękniejsze korzystanie z aerografu niż dotychczas.

Producent dokonał całkowitego przeprojektowania swojego kultowego modelu EVOLUTION, aby stworzyć aerograf o dotąd niespotykanej wydajności i specyfikacji w tym przedziale cenowym. Każda część została przemyślana od nowa, nie tracąc jednak kontaktu z tym, co czyni H&S Evolution tak ukochanym.

Zaprojektowany, aby umożliwić malowanie dłużej, wygodniej, szybciej i z większą kontrolą niż kiedykolwiek wcześniej, ten aerograf oferuje oszałamiające możliwości twórcze oraz poziom łatwości obsługi, który do tej pory nie był dostępny w aerografach o takiej wydajności.

 

Co wyróżnia aerograf EVOLUTION 2024 CRPLUS?

Nowa konstrukcja głowicy FineLine wprowadza nowe rozmiary 0,28 mm i 0,45 mm dysz i iglic, oferując lepszą szczegółowość niż poprzedni model 0,2 mm, przy jednoczesnej większej wytrzymałości, mniejszym ryzyku zatykania oraz doskonalszym uszczelnieniu. Szczegółowość tego rozwiązania jest po prostu oszałamiająca!

System spustowy Trigger Cam Control został całkowicie przeprojektowany, aby stworzyć idealne połączenie między palcem a ruchem igły. Unikalny Excenter działa teraz doskonale, zapewniając precyzję i regulację na niespotykanym poziomie! Kształt krzywki Excenter w modelu EVOLUTION 2024 umożliwia bardziej czułe operowanie detalami, pozostając jednocześnie dostępnym i łatwym do kontrolowania dla użytkowników o różnym poziomie zaawansowania.

Mechanizm Spust Speed Clean - Excenter oferuje teraz prawie 20% większy skok igły, co przekłada się na znacznie szybszy proces płukania i czyszczenia. Ten aerograf został zaprojektowany z myślą o intensywnej i szybkiej pracy.

W zestawie Solo znajduje się głowica 0,28 mm i pojemniczek o pojemności 2 ml, zaś zestaw 2w1 zawiera głowice 0,28 mm i 0,45 mm z pojemniczkami o pojemności 2 ml i 5 ml, co gwarantuje najwyższą wszechstronność.

System kontroli zatykania Clog Control System to nowe spojrzenie na koncepcję głowicy FineLine dla aerografów - umożliwiający bezproblemowe czyszczenie końcówki igły bez konieczności użycia pędzla, przy zachowaniu jej ochrony przed uszkodzeniami. Czysta końcówka igły to kluczowe rozwiązanie dla każdego aerografu!

Elastyczna architektura modelu EVOLUTION 2024 CRplus pozwala na wyposażenie go w pojemniczki na farbę o różnej pojemności: mikro, 2 ml lub 5 ml. Ponadto umożliwia użycie dowolnego rozmiaru głowicy H&S.

Dzięki funkcji Bez Narzędzi można rozebrać aerograf bez konieczności używania dodatkowych narzędzi, co sprawia, że proces czyszczenia jest szybszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Recenzje

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Harder & Steenbeck 121233 Aerograf EVOLUTION 2024 CR+ 2IN1

Harder & Steenbeck 121233 Aerograf EVOLUTION 2024 CR+ 2IN1

| aerografia | aerograf |


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Agtom Sp. z o.o. ul. Jagiełły 6, 31-711 Kraków, NIP: 6783154951, REGON: 36170647600000, KRS: 0000561845 moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego www.agtom.eu w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. *

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także

30 innych produktów w tej samej kategorii

Nadal nie wiesz jakie narzędzia wybrać?
Więcej porad modelarskich znajdziesz na naszym blogu:
Blog modelarski AGTOM
Close