Zestaw proponowany przez firmę Italeri zawiera plastikowy model do sklejania samochodu marki Lamborghini w skali 1:24.
Elementy plastikowe należy wyciąć z ramek, dopasować oraz skleić zgodnie z dołączoną instrukcją montażu. Po sklejeniu należy pomalować farbkami modelarskimi zgodnie z proponowanym schematem malowania, który znajduje się również w instrukcji. Należy pamiętać, że niektóre elementy wymagają malowania jeszcze przed sklejeniem. Następnie należy nanieść dołączone do zestawu kalkomanie zgodnie z oznaczeniami lub grafikami.
Zestawy upominkowe przeznaczone są dla początkujących i średnio zaawansowanych modelarzy oraz idealnie nadają się na prezent.
Zestaw ten zawiera wszystkie potrzebne do wykonania modelu akcesoria:
Farby modelarskie.
Klej modelarski.
Pędzelek modelarski.
Zestaw zawiera następujące elementy:
Instrukcja montażu.
Ramki plastikowe zawierające części plastikowe.
Arkusz z kalkomanią.
Elementy przeźroczyste.
Oto podstawowe narzędzia i materiały potrzebne do wykonania modelu:
Cążki do wycinania elementów plastikowych.
Nożyk modelarski.
Pilnik lub papier ścierny.
Klej do modeli plastikowych.
Pędzelek lub aerograf.
Farby modelarskie.
Jeżeli nie masz pewności jakie akcesoria lub kolory farb wybrać do tego konkretnego modelu napisz do nas, chętnie pomożemy.
Chciałem zacząć przygodę modelarską od tego modelu, Podłoga do końca nie wchodzi do reszty a trzymacz klapy z tyłu był innego rozmiaru od trzymaczy w klapie, musiałem dużo pościerać papierem ściernym żeby weszło. A klapa nawet do końca się nie zamyka. Ten model jest z lat 70-tych. Chociaż to dobre że inne części dobrze wchodzą.
Bezpieczeństwo produktu
Producent Italeri S.p.A.Via Pradazzo 6/BCalderara di reno I-40012Włochyitaleri@italeri.com-
Osoba odpowiedzialnaItaleri S.p.A.Via Pradazzo 6/BI-40012 Calderara di renoWłochyitaleri@italeri.com+390513175211