Close
Team Associated - TC4 RTR Powiększ

Team Associated - TC4 RTR

AG0378

Dostępna ilość: 1 szt.

Produkt dostępny w sklepie


Zamów teraz, wyślemy jeszcze dzisiaj

1 158,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Jeden z najpopularniejszych i najlepszych modeli amerykańskiej firmy Team Associated - zdobywcę niezliczonej ilości tytułów w profesjonalnych ligach modeli RC - TC4. To doskonałe i niezwykle szybkie wyczynowe auto RC w skali 1:10 przez dłuższy czas wyznacza światowe standardy jakościowe dla modeli samochodów on-roadowych, a dla wielu profesjonalnych modelarzy jest absolutnie pierwszym modelem zawodniczym.

Jako następca równie utytułowanego modelu TC3, który swego czasu zrewolucjonizował rynek wyścigowych modeli on-roadowych zostawiając konkurencję daleko w tyle wygrywając wszystkie najważniejsze światowe puchary oraz czterokrotnie z rzędu zwyciężając w plebiscycie "Wybór czytelników" w prestiżowym amerykańskim czasopiśmie Radio Control Car Action, RC10TC4 nie tylko kontynuuje świetną myśl techniczną projektantów TC3, ale i ponownie wprowadził nową jakość do świata wyścigów poprawiając i tak juz doskonałe osiągi swojego poprzednika. Sam zresztą również trzykrotnie wygrywał konkurs na najbardziej ulubiony model czytelników w kolejnych latach. Powstały na zmodyfikowanej doskonałej bazie swojego poprzednika, zoptymalizowany i przygotowany pod potrzeby profesjonalistów oferuje swoim nabywcom nie tylko lepszy balans dzięki przesunięciu środka ciężkości bliżej osi wału napędowego, większą wytrzymałość konstrukcji i lepsze osiągi, ale i dziesiątki możliwości tuningowych, wydobywających z modelu absolutne maksimum prędkości i sterowności.

Centralizacja punktu ciężkości pozwala na szybszą zmianę kierunku jazdy, bez efektu nadsterowności modelu przy ostrych skrętach, a lekka zmiana w stos. do TC3 szerokości wozu poprzez lekkie zwiększenie rozstawu osi dodatkowo ustabilizowała auto poprzez obniżenie punktu ciężkości. Aluminiowy system mocowania silnika nie tylko zapewnia lepszą stabilność silnika w łożu, ale i spełnia rolę radiatora skutecznie odprowadzając ciepło nawet z "najgorętszych" dostępnych na rynku wyczynowych silników modelarskich.

Zestaw RTR dostarczany jest w wersji złożonej, z fabrycznie zamontowanym doskonałym silnikiem Reedy Radon 17T, wysokiej jakości elektronicznym regulatorem obrotów LRP oraz 2-kanałową aparaturą Team Associated XP wraz z odbiornikiem. W wersji fabrycznej, TC4 zawiera również wysokiej jakości bieżnikowane opony osadzone na chromowanych 8-ramiennych efektownych felgach, kompozytowe wahacze, dyferencjały kulkowe oraz kompozytowe ciśnieniowe amortyzatory olejowe. Zadbano również o dowolność umalowania wozu dodając do pudełka zestaw naklejek pozwalających wybrać te najbardziej odpowiadające modelarzowi. Model wymaga jedynie mocnego 6-ogniwowego pakietu 7,2V z końcówką typu TAMIYA wraz z odpowiednią ładowarką, oraz 8 baterii R6 (lub akumulatorów AA) do zasilenia nadajnika.

Model oczywiście jest kompatybilny z niezwykle szeroką gamą akcesoriów tuningowych oznaczonych logiem "Factory Team" również dostępnych w naszym sklepie - od tytanowych półosi, przez lepsze systemy chłodzące aż po węglowe upgrade'y niektórych elementów (i wiele innych).

Polecamy wszystkim modelarzom pragnącym ścigać się z najlepszymi i najszybszymi kierowcami RC, w zawodach o najważniejsze trofea.

Zestaw zawiera :

* Model Team Associated RC10TC4 w wersji złożonej
* Nadwozie z kompletem naklejek
* 2-kanałową proporcjonalną aparaturę Team Associated XP2 40 MHz wraz z odbiornikiem
* Elektroniczny regulator obrotów LRP
* Zainstalowany silnik Reedy RADON 17T

Charakterystyka :

* Skala : 1:10
* Napęd : Elektryczny, 4WD
* Długość : 373 mm
* Szerokość : 190 mm
* Rozstaw osi : 273 mm
* Masa : 1375 g
* (Fabryczne) przełożenie obrotów : 2,5:1

Najważniejsze tytuły mistrzowskie i tytuły przyznane przez renomowaną prasę branżową zdobyte przez Team Associated TC3, TC4 i TC5 w Stanach Zjednoczonych :

* 2000, TC3 - Najszybszy na świecie zdalnie sterowany samochód on-roadowy, Dominguez Hills
* 2001, TC3 - Zwycięstwo w NORRCA Nationals
* 2001, 2003, TC3 - Zwycięstwo w REEDY Race
* 2002, TC3 - Zwycięstwo w ROAR Nationals
* 2005, TC4 - Zwycięstwo w REEDY Race
* 2007, TC5 - Zwycięstwo w ROAR Paved On Road Nationals
* 2000, TC3 - "Najlepszy samochód roku 2000" - RC Car
* 2000, 2001, 2002 i 2003, TC3 - Zwycięstwo w plebiscycie "Wybór czytelników" - Radio Control Car Action
* 2001, TC3 - "Samochód roku" - Radio Control Car Action
* 2002, TC3 - "Dziesięć najlepszych w 2002" - Xtreme RC Cars
* 2003, 2005 i 2007, TC4 - Zwycięstwo w plebiscycie "Wybór czytelników" - Radio Control Car Action

Recenzje

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Team Associated - TC4 RTR

Team Associated - TC4 RTR


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Agtom Sp. z o.o. ul. Jagiełły 6, 31-711 Kraków, NIP: 6783154951, REGON: 36170647600000, KRS: 0000561845 moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego www.agtom.eu w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. *

3 innych produktów w tej samej kategorii

Nadal nie wiesz jakie narzędzia wybrać?
Więcej porad modelarskich znajdziesz na naszym blogu:
Blog modelarski AGTOM
Close