Close

Army Painter WARPAINTS FANATIC: Mega Paint Set

WP8067

5713799806702

| farby modelarskie | farba akrylowa | 18ml |

Więcej szczegółów

Dostępna ilość: 7 szt.

Produkt dostępny w sklepie


Zamów teraz, wyślemy w piątek 31.05.2024 (pojutrze)

545,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dodaj do listy życzeń

Typ (farby) Zestawy farb akrylowych
Kraj Pozostałe
Zestawy farb Do figurek
Okres Fantastyka
Pojemność (ml) Pozostałe ml

Opis produktu

Farby ARMY PAINTER WARPAINTS FANATIC to łatwe w użyciu, wysokiej jakości farby akrylowe o niezrównanym kryciu i intensywnej pigmentacji. Bazują na najwyższej jakości żywicy z dodatkowymi stabilizatorami, co pozwala na rozcieńczanie ich do ekstremalnych poziomów przy zachowaniu rozproszenia pigmentu.

Każda farba jest częścią FLEXIBLE COLOUR TRIAD SYSTEM: segmentu lub rodziny kolorów farb, które powstają z tego samego podstawowego koloru. W każdym takim zbiorze barw znajduje się sześć kolorów, które przechodzą od ciemnego do jasnego, zachowując spójną tonację. Dzięki temu systemowi możesz łatwo wybrać farby, które tworzą naturalną progresję kolorów na twoich miniaturach.

WARPAINTS FANATIC są na tyle łatwe w użyciu, że początkujący mogą z nich korzystać i na tyle wszechstronne, że mogą z nich korzystać najlepsi malarze na świecie.

 

Najważniejsze cechy farb WARPAINTS FANATIC:

 • Niezrównane krycie, intensywna pigmentacja i gładka aplikacja!
 • Łatwe w użyciu farby są idealne dla malarzy o każdym poziomie umiejętności. Można je nakładać bezpośrednio na miniaturę, co zapewnia łatwe krycie, lub rozcieńczać do ekstremalnych poziomów, zachowując rozproszenie pigmentu, co umożliwia stosowanie zaawansowanych technik.
 • Zawierają 300-700% więcej pigmentu niż inne farby
 • Wysokowydajna gama najwyższej jakości farb akrylowych
 • Niezrównana jednolitość i krycie we wszystkich kolorach

 

W skład całej palety znajdują się cztery postawowe typy farb:

 1. Farby akrylowe: 162 łatwych w użyciu, wysokiej jakości farby akrylowe o niezrównanym kryciu i intensywnej pigmentacji. Farby te bazują na najwyższej jakości żywicy z dodatkowymi stabilizatorami, dzięki czemu można je rozcieńczać do ekstremalnych poziomów, zachowując rozproszenie pigmentu.

   

 2. Washe akrylowe: yworzą idealne efekty cieniowania i tonowania kolorów na Twoich miniaturach. Unikalne właściwości przepływu washów Fanatic skierowane są na zagłębienia miniatur, dostarczając doskonałe cieniowanie i kontrast, uwydatniając wszystkie detale.

 3.  

  Metaliki: farby metaliczbe z unikalną formułą Al-crylic (połączenie płatków aluminium i miki), która zapewnia najlepszy w branży połysk i krycie. Metaliczne farby łatwo mieszają się ze sobą, co pozwala na stworzenie dowolnego odcienia metalicznego.

 4.  

  Efekty akrylowe: dodaj efekty do swoich miniatur w łatwy i zabawny sposób, podnosząc swój projekt malarski na wyższy poziom. Użyj farb efektowych, aby wzmocnić temat i narrację, dodając krwawe elementy, realistyczną rdzę lub prostą poświatę na soczewce, broni energetycznej czy magicznym zaklęciu!

Recenzje

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Army Painter WARPAINTS FANATIC: Mega Paint Set

Army Painter WARPAINTS FANATIC: Mega Paint Set

| farby modelarskie | farba akrylowa | 18ml |


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Agtom Sp. z o.o. ul. Jagiełły 6, 31-711 Kraków, NIP: 6783154951, REGON: 36170647600000, KRS: 0000561845 moich danych osobowych w celach związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego www.agtom.eu w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności. *

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili także

1 inny produkt w tej samej kategorii

Nadal nie wiesz jakie narzędzia wybrać?
Więcej porad modelarskich znajdziesz na naszym blogu:
Blog modelarski AGTOM
Close